Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! DC cipőből 38as lábra...

Lányok! DC cipőből 38as lábra hanyas cipő kell? Vagy ha valakinek hasonló méretű DC cipője van, megnézné, h melyik méret hány centit jelent?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a számozása :

USA : 7.5 UK:5.5 EUR: 38.5 cm :24.5

2010. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és 38as a lábam, de ha bemész mondjuk egy Zone Plus üzletbe ott úgyis felpróbálod és az eladók is segíteni fognak :)
2010. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondolom, h általános cipőméretezésbe 39es méretű lábad van?
2010. febr. 17. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, olyan 38-39-es
2010. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közbe már írtál. Köszi szépen, boltba nem nagyon szoktam vásárolni, mivel nem nagyon van rá időm, meg netről mindent beszerzek olcsóbban. De a múltkor egy Vans cipővel is megjártam, mert a 38as inkább általános 39es volt. De így a centik alapján már tudom. Köszi mégegyszer.
2010. febr. 17. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem Vans-em van.. és mikor netről rendeltem, a méretemben /mert már rendeltem előzőleg is, és u.olyan méretet rendeltem meg a többi cipőm is 39es/

szóval amikor rendeltem, akkor az meg kicsi volt! és benn a boltba mikor volt próbálni,azt mondták h ne rendeljek netről mert nem lehet adni a méretre, meg az se mindegy h mekkora az ilyen cipők nyelve..az is meg6ározza h mekkora a méret..

2010. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A Converse cipőkkel lehet még szépet koppanni...Méretügyileg. Úgyh sztem az lesz, h telefonon rákérdezek a centire.

Köszönöm a válaszokat.

2010. febr. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!