Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányom kinőtt ruháit oda...

A lányom kinőtt ruháit oda lehet adni a szomszéd kisfiúnak, amennyiben nem rózsaszínek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Elég szegények,s a vöröskereszttől mindig kérnek ruhát, de a helyi szervezettől csak egyszer kaptak.Nagy családosok, kevés a pénz.
2015. márc. 23. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mióta elmúltak 4-5 évesek, azóta kb 1-2 nadrágot örököltek csak a fiaim a lányomtól :(, minden más annyira különböző. 3-4 éves korig viszont szinte teljesen megegyezett a ruhatáruk (szoknyákat, rózsaszín/virágmintás ruhákat leszámítva persze).
2015. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat évesnek akarom odaadni.
2015. márc. 23. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szegények is, attól még lehet tartásuk.

A sértődést elkerülendő, megkérném a szomszéd anyukát, fogadja el azt, amit a felajánlottak közül ő maga kiválaszt.

Nem kényszeríteném megköszönni azt, amit netán nem tud/nem akar használni, de visszautasítani sem akar.

.

Én ezt tenném, te tedd, amit jónak látsz.

2015. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg, de előtte kérdezd meg tőlük, hogy kérik-e, nehogy kényelmetlennek érezzék a dolgot.
2015. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én anyukám odaadta a szomszédéknak, csak nekem nem szólt róla, úgyhogy be is szóltam a kissrácnak: jé, nekem is ugyanilyen pulóverem van és pont itt kopott meg rajta a matrica!

Kicsit sem volt ciki.

2015. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!