Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tescoban vagy Auchanban...

Tescoban vagy Auchanban vegyek ma farmert?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Egyikbe sem
2015. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az F&F tescos farmereivel semmi baj nincs. A drága is elkopik, agyonmosod, kimegy a divatból.
2015. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesco.
2015. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2.,3. köszönöm! Tescoban vettem végül. :)
2015. márc. 15. 00:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a tuskóban néztem múlt hét végén, mikor volt ez a kuponos akció. De nem találtam megfelelőt. Ami tetszett is volna, annak nagyon hülye szabása volt. Combban nagyon szűk volt, alig tudtam magam belepréselni. Az eggyel nagyobb meg combban jó volt, be derékban borzasztó nagy.

Így végül csak egy farmer shortot vettem. Még nincs itt a szezonja, de nyárra jó lesz. :)

Auchanba is nemrég hoztak újakat.Egy világoskék vastagabb anyagú farmer nagyon tetszett, de megint a méretével volt a baj. Ennél most a szárhosszal. Ami passzolt volna, annak borzasztó hosszú volt a szára. Így nem vettem meg. Nem hiszem, hogy az én alakom, alkatom lenne annyira átlagtól eltérő, mert a kimondottan ruházati üzletekben (C&A, H&M, Tacco, stb) mindig kapok megfelelőt és nem is sokkal drágább.

2015. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Tescoba vedd ott jobb mint az Auchan de mondjukva Háda az olcso jo.
2015. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!