Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mennyi olyan ruhátok...

Lányok! Mennyi olyan ruhátok van amit hordotok is rendszeresen?

Figyelt kérdés
Nekem van 7 hosszú gatyám, rövid kb. 6 vagy nem tom.. összesen 27 felső ebből nem tom mennyi a hosszú és mennyi a rövid 6 pulcsim szoknyát és egyberuhát nem hordok mert nem szeretem:( 13/L de azon kívül még van egy csomó cuccom amiket nem hordok
2010. febr. 14. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én így számra pontosan nem tudom..

de elég sok cuccom van amit nem hordok..:\ és van ami márkás is és volt rajtam 2x nemtudom h mért van ez..:S :D pedig tetszett mikor megvettük..anyummeg mindig mondja h nemveszünk ezt meg azt mer h aztse eztse hordom.. :(

2010. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy jó meleg bélelt,szőrmés kapucnis pulcsim,egy sötét farmerom,meg talán két-három hosszúujjúm,amit rendszeresen hordok,alá szoktam venni topot,hogy ne fázzak,kétféle van,ami a kedvencem.Diszkóba van egy boleróm,meg egy világos farmerom,amit majdnem mindig felveszek,és egy csinos ingem.A többi ilyenkor szinte csak áll a szekrényemben.

Nyáron egyik egyberuhámat,miniszoknyámat,és a fehér színű topjaimat hordom sokat.A ruhatáram nagy része nekem is kihasználatlan marad.

2010. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek "felesleges" ruháim. Amit nem hordok, oda adom valamelyik bnőmnek, vagy rokonomnak. Minden ruhámat hordom valamilyen rendszerességgel.
2010. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

3hosszú gatyám.

kb 3pulcsim. rövidujjút+ujjatlant nem tartom számon, abból sok van... sajnos nincs sok ruhám.


Am mi értelme a kérdésnek? Össze akarod hasonlítani/felvágni, h mennyi ruhád van a többiekhez képest?

Mert ha igen, megnyugtatlak: sztem sok rucid van!

2010. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

5 nadrágom, 4 zipzáros pulcsim, 10-15 blúzom, szintén 10-15 pólóm + topom... ezek csak az utcára felvett vagy bulis cuccaim, vannak olyanok, amiket csak itthon hordok

18/L

2010. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rengeteg van, de nem dobom ki őket, mert nagyrészt nem divat darabok, hanem hagyományos felsők és nacik, amit simán tudok még ma is hordani.


Ha volt pénzem, minden hónapban vettem egy ruha darabot:P


10 éve megvannak a ruháim nagy része (kivétel, ami tönkre ment) Súlyra nem változtam.


szövet nadrágok: 4

farmer:3

pulcsik:kb. 15-20

hosszú ujjú, rövid ujjú (tavaszi, őszi) :kb. 30-40db

szoknya: 6 db. asszem.


Már egy éve nem vettem egy ruhadarabot sem, mert nem is kell, nekem van!


Nem járok sok helyre, így kb. van 3 pulcsim és 2 nadrágomm, amit váltok.

Tehát az összruhám 5%-a:((((

2010. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát hallod nem sokat hordok,de hiába raktam föl vaterára a többit,nem tudom eladni!:S

22/L

2010. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Tegnap 19:34-es,nem kell mindenben a rossz szándékot sejteni.Egy egyszerű,szimpla kérdés volt.
2010. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kb nekem 90-100 ruhám van és abbol max 20 hordok többet nem
2012. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!