Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik a Burberry?...

Nektek tetszik a Burberry? Megfizetnétek az árát?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 12:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy mindenki máshogy keres és simán meg tud engedni magának ilyesmit. De ne általánosítsatok hogy itthoni fizuból simán megfizethető, mert az átlag embernek nem az. A másik meg hogy rögtön védekeztek hogy nem vagyok sem politikus sem prosti. Nekem nincsenek előítéleteim meg nem irigykedek arra aki többet keres. Mert az illető lehet tehetséges, sokat dolgozik, vagy előzőleg sokat tanult, ügyes vagy jókor volt jó helyen. A lehetőség mindenki előtt ott áll. Viszont több az az ember legalábbis nálunk akinek a havi fizetése 700-800 euro között mozog. És ezek az emberek nem fogják az egészet egy kabátra költeni.
2015. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
magyar átlag fizetésből megfizethetetlen az áruk. ha sok pénzem lenne se biztos hogy gyakran vennék ilyen árú dolgokat, mert nem érnek ennyit. néhány darabot biztos vennék, de óvnám mint a fene. parfümöt vennék, most is van több luxusmárkás parfümöm, azok a ruhákhoz képest olcsók.
2015. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom mi az. :D
2015. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

burberry.com

:)

2015. márc. 6. 20:51
 25/30 anonim ***** válasza:
50%
én, is megtehetném hogy Burberryben vásároljak,(akár 240ezres gyámántos karórátis)de nem stilusom. állitom jobban bejön a Mayo chix vagy a Daniel Wellington karóra.
2015. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Tényleg más a stílusod előző!

Ez a DW óra most nagyon fel lett kapva, mióta celebeink ingyen kaptak belőle, hogy mutogassák, aztán mindenki azt vegye. Nekem akkor se kéne, ha ingyen lenne.

Mayo Chixhez meg inkább nem szólok hozzá!

Nincs ezzel semmi gond, félre ne értsd, csak én pont a Mayot nem venném fel. Kb 12-18 éves koromig mindenem MC volt (meg Amnesia meg Magenta)... De az rég volt.

2015. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
240 ezerért gyémántos karóra? Hol élsz te annyiért meg sem mutatják. Nekem egy egyszerű Festinám van ennyiért semmi gyémánt vagy arany nincs benne. Látom itt egyesek azért hiszik hogy megvehetik mert nincsenek tisztában az áraikkal...
2015. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
73%
Tudom hogy ízlések és pofonok, de azzal aki a Mayo Chix csilli-villi flitterekkel es gyöngyökkel kirakott fényes darabjait preferálja egy klasszikusan elegáns Burburry kockával szemben, azzal nem szeretnék stílusról beszélgetni...
2015. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
52%

Uhh, nem is figyeltem a 240ezres gyémántos karórát! :D

Szerintem a hölgy azt hiszi, hogy a Burberry is annyiba kerül, mint a Mayo Chix! :D

Igen, nem akartam így fogalmazni, de az előző válaszolónak tökéletesen igaza van. Mayo Chix vagy Burberry? :D Kb fényévekre van.

2015. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

240 ezerért mutatnak neked egy sálat a Burberryben, vagy egy apró pénztárcát, de nem a limitált szériásat hanem egy classicot- azok mindig olcsóbbak csak hogy értsd. Vagy bárki aki olvassa.

Mayo Chic- kisebbségi, olcsó, szemeteszsákból készült.......

2016. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!