Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a ruha nagyon...

Szerintetek ez a ruha nagyon kihívó lenne egy 8. -os bankettre?

Figyelt kérdés

[link]


Az alakom hasonló, mint a képen lévő lánynak, és kb. 166 cm magas vagyok. Akiknek volt már ilyenben részük, linkeljetek képet, vagy írjátok le, mibe voltatok. :)


2015. márc. 3. 19:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nem való kislánynak, bocsi.
2015. márc. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem úgy látom, hogy megértetted, különben nem írtad volna, hogy valószínűleg mégis ezt veszed meg KISLÁNY létedre :)
2015. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként baromi vicces, hogy a kérdésben a véleményünket kéred, de láthatóan teszel arra, hogy 10ből 8an azt mondtuk, hogy nem való neked ez a ruha. Csak tudnám, miért írtad ki a kérdést...
2015. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem anyukád, ha egy csepp esze van, akkor nem fogja neked megengedni, hogy egy ilyen ruhában menj. Ez egy felnőttnek való buliruha és annak nem kihívó, de egy nyolcadikos bankettre nagyon nem illik.
2015. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam más véleményére is.De, egyébként sikerült megértenem a kislány szót, így másodjára is. Azért köszönöm a válaszokat. Nézelődök még ruha után, hátha találok valami visszafogottabbat is. Attól még, mert 10-ből 6 azt írja, hogy nem való hozzám, az még semmit nem jelent. :)
2015. márc. 4. 17:41
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Akkor mi az ami jelent valamit? Szerintem elég egyértelműek a visszajelzések hogy egy ilyen ruha nem egy 8.-os kis csitrire való.
2015. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem jelent számodra semmit a válaszolók többségének az egyöntetű véleménye akkor teljesen feleslegesen tetted fel a kérdést.

És szerintem sem való egy 14-15 éves kislánynak (sajnálom de nekem is ezt a szót kell használnom). Túl mini, a dekoltázsa túlságosan kivágott és nem hiszem hogy akkora melleid lennének ilyesmi korodra amin szépen áll ez a ruha (csak lógna-lifegne a mellkasodnál).

Ha én akartam volna ilyet felvenni anyám biztos ordibált volna velem (hozzáteszem csodálatos anyukám van akitől jó nevelést kaptam, és sosem bántalmazott)

Nem értem hogy a mai kislányok, tinédzserek miért akarnak minél hamarabb felnőni? Tudni kéne mi illik a korukhoz ruhában és viselkedésben egyaránt. Vegyél egy szép csőnadrágot és egy elegáns felsőt amiből nincs ki a melled és kész.

2015. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%
8-osnak? Förtelelem.
2015. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!