Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zavaro ha egy lany igy oltozko...

Zavaro ha egy lany igy oltozkodik?

Figyelt kérdés

Fiu polokat hordok, altalaban feketeben vagyok. Fekete acelbetetes bakancsom van, meg egy osregi converse cipo, ami mar tobb sebbol verzik.

Szoval elegge fiusan oltozkodok, de nem szandekozok valtoztatni ezen. Parszor a kepembe mondjak, hogy 'leszbikus'. Ami amugy fel igazsag, mivel biszex vagyok.


2015. febr. 25. 17:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

hát azért a képeken elég igényesek meg adnak magukra. sminkelnek, extrás cipő stb. amit te leírsz az meg nem ez. ősrégi converse cipő, ami már több sebből vérzik...

szóval az már kicsit igénytelen. a képen látható nők meg nem. nem mintha engem zavarna hogy így öltözöl, csak gondoltam tisztázom.

2015. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
a képek nagyon jók, én is kb így öltözöm csak más cipővel
2015. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Ismét egy 14 éves tinikislány, aki itt akar önbizalmat szerezni.
2015. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, én is fõleg feketében járok, bakancsom meg nekem is van, ami már 9 éves darab.

A szexuális irányultságnak és az öltözködésnek meg semmi köze egymásnak. Ismerek egy valóban leszbikus csajt, aki meg szinte mindig tüsarkùban és miniszoknyában van.

2015. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk 13-14 évesen kijelenteni, hogy ő biszex... Hjajj, fiatalság bolondság...
2015. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj! Nem irom hogy igy a homarok oltozkodnek,mert vegul is irtad,hogy felig az vagy...
2015. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is pont így öltözködöm, de sose vádoltak még leszbikussággal. Mondjuk az igaz, hogy legtöbbször hasonszőrűek között mozgok, és a barátom is rocker.
2015. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
amugy amiket linkeltel, azokon a cipok nem fiusak, mar nem azert:D
2015. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15-os!

Ha lenne igazsag az elso mondatodban,akkor az olyan kerdeseknel,miszerint vehet fel csofarmert,harisnyat,stb. Egy fiu ?

Nem homaroznak le a tobbsegben levok!!!

2015. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!