Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti próbáltatok már fel...

Fiúk, ti próbáltatok már fel bőrleggings-szteccs nadágot?

Figyelt kérdés
Ha igen milyennek találjátok? Rendeltem egy használtat, de újszerű,pénteken kaptam meg kissé bolyhos belül, bent ebbe vagyok azóta, nagyon kényelmes benne lenni, gondoltam délelőtt elmék benne boltba, városban lakunk, de nem néztek meg benne igazából, szóval szerintem jó dolog, hogy látjátok?

#próba #kényelem #bőrlegging #szreccs nadrág
2015. febr. 22. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok, szerintem is jó, kényelmes, nem ciki végül is, csak vannak akik komolyra veszik valamiért, van bélelt is ami ilyenkor is jó, vagy harisnyával nem fázok benne.
2015. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha értem, kösz. Más véleménye is érdekel.
2015. febr. 22. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ma pont láttam egy ilyet a templomban (!!!), aranyszínű magassarkú edzőcipővel (aminek olyan titkos sarka van), na hát őt alaposan megnézte mindenki.
2015. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom hogy fiúkat kérdeztél, akit én láttam lány volt.
2015. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond, hát az tényleg ciki lehetett :D Én akiken láttam még nem volt rossz, kortól kinézettől függetlenül, ismerőseim főleg nőktől kérdeztem, hogy áll nekem, (vékony alkatú vagyok)jól áll szerintük.
2015. febr. 23. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!