Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Két véknyabb harinya jobb/muta...

Két véknyabb harinya jobb/mutaósabb mint egy vastag?

Figyelt kérdés
Szerintem nem csak melegebb de egy kicsit jobban is testformáló de amit mostanában észrevettem sokkal jobban is mutat ha például egy fekete matt harisnya allá egy fényes testszinűt veszek fel, persze ezt mindeféleképen lehet kombinálni, jobb ha a világosabbatt allól van. Ti észre vettétek ezt a trükkött ?

2015. febr. 10. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Már régóta tudom hogy két harisnyával különleges szín és textúrát lehet elérni. Necc alá mindig veszek egy testszínűt, de a szinesekkel is lehet kisérletezni.


A Gattának van is erről egy kisfilmje:

https://www.youtube.com/watch?v=7zme132zzgA

2015. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én neccet nagyon ritkát viselek 1/év peddig 4 vagy 5 van belőle, azt hiszem még ki sem csomagoltam őket, ott vannak a szekrényben. A munkahelyemre csak szoknyába mehetek, ez van akkor is amikor ilyen hideg van. És itt hideg van. Tegnap reggel minusz 17 fok volt , persze a kocsiba is csontra fagytam.
2015. febr. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!