Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt a gyakorin mindenki gazdag?

Itt a gyakorin mindenki gazdag?

Figyelt kérdés
nem pénztárca turkáló vagyok, de kezdem magam nagyon csövesnek érezni, hogy mindenki zarában vásárolgat (és nem a leárazott árakon), meg 30-40-50 ezres cipőket, kabátokat vesznek, meg hogy a hilfiger a jó, a van graaf a jó, akinek meg csak h&m-re vagy turkálóra futja, az le van nézve, meg hogy stílustalan... :/ mi a véleményetek?
2015. jan. 29. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem hogy a számítógép másik oldaláról mindenkinek lehet nagy az arca :) és az emberek többsége ilyen :) mást mutat mint amilyen ! :) persze biztos vannak itt nagyon menő emberek meg pénzesek de a többi..szánalomra méltó. én is zarában vásárolok meg hasonló boltokban mégse nézem le azokat akik turkálóba mennek. van különbség az emberek között az biztos..
2015. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen

meg hazudós is

2015. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
na de ha teljesen anonim az oldal, akkor mi értelme van ennek? :/ ez az oldal tényleg csak arra való, legalábbis ebben a kategóriában biztos, hogy lehúzzák az ember önbizalmát :/
2015. jan. 29. 10:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
pont mert anonim itt kiélheti magát az akinek kevés amit az élet adott, és eljátszhatja a menőt, nem bukik le ... "gyarlóság, ó ember a neved"
2015. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
96%

Interneten azt írunk, amit akarunk. :)

Másik, ha valakinek tényleg sok pénze van, akkor az nem nézi, mit vesz meg. (márkás-e vagy sem)...

Általában a szegényebbek öltözködnek zarából, trendi plázamárkákból, hogy megmutassák azt is, amilyük nincs. (van ilyen ismerősöm, atomdrága ruhákat vesz, ezt azon spórolja ki, hogy inkább nem eszik...)

Hidd el, akinek tényleg (!!) van mit a tejbe aprítania (és nem újgazdag, hogy telenyomja az instagramját minden hülyeséggel, hogy menőzzön), arról nem mondod meg első ránézésre. (Tapasztalatból mondom, van néhány nagyon gazdag ismerősöm, és olyan lazán isszák a sört és eszik a gyrost a sarki büfében a kis egyszerű ruhájukban, hogy azt hinnéd, néhány megfáradt városi. :) Kicsit vicces, mikor látom őket és eltopognak mellettük a trendin felöltözött cicafiúk és cicababák.

2015. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok, zarára csak leértékeléskor van keret, teljes áron nem is vásárolok semmit, mert nem éri meg.

Külső szemmel csak az látszik, hogy a legtöbb ruhám bershka, tally, tezenis, de 50%-os kedvezmény alatt nem vásárolok. Ezt mondjuk nem is titkolom. De bírom az olyan beszólásokat, hogy nekem könnyű, mert telik "drága" ruhára, neki csak kínaira van pénz...pedig kínai drágább, mint a leértékelt plázás ruha.

2015. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ugyanaz a két ember írogat ilyeneket. :D

Meg hát igen, leírni bármit lehet, csak bele ne lógjon a kis kacsójuk a bilibe.

2015. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-esnek lehet igaza, könnyen lehet hogy ez 1-2-3 emberke ismétlődő véleménye. Turis kérdéseknél egyébként én mindig látok csomó embert aki mellette van (jómagam is); meg az a vélemény is elég általános hogy pont annak van saját stílusa aki nem a fast-fashion boltok divatját követi.
2015. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Menj ki a városba és nézd meg miben járnak az emberek.

Menj el ezekben a boltokba és figyeld meg kik vásárolnak.

Ez egy ismert anonim oldal, bizony a vásárolók közül akad 1-2 aki ilyen helyekről vásárol.

Nem mindenki hazudik és sárgul az irigységtől.

Én magam is a felsorolt boltokban vásárolok de a h&m-be is ha megtetszik valami. Mások nem érdekelnek, mindenki a saját szerencséjének a kovácsa!

2015. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem hinném hogy az gazdag aki Zarában vásárol... legalábbis az pont egy átlagembernek megfizethető divatos bolt. De mondjuk sok felnőtt jár erre az oldalra, akiknek van pénze akár a 30ezres cipőre... mert egy normális fizetésből telik rá. Nem minimálbérből persze. Gondolom te még fiatal vagy és nem dolgozol... akkor nyilván még nem tudsz bármit megvenni, mert a szüleiden múlik mit mennyiért vásárolsz. De felnőttként te is költhetsz majd 30-40-50ezreket bármire. Feltéve hogy nem valami gyári munkás lesz belőled.
2015. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!