Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az gáz hogy nem...

Szerintetek az gáz hogy nem hordok boxer alsót csak normál alsó gatyát? És a strandon mi a divat? Már töb mint 10 éve nem voltam strandon

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nyugi. Az én harmincéves párom is fecskét visel. A strandon meg azt veszel fel, amit akarsz és amiben jól érzed magad, csak legyen rajtad ruha... :)

Nem ciki ha normál gatyó-forma fürdőnacid van.

2010. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy,mindenki azt hordja ami kényelmes!ebbe senki nem szólhat bele!Az én párom is azt hord,és engem nem érdekel,néha lebugyizom,de csak viccelek vele,nem gáz!A gázos ott kezdődik,aki ezt egy hétig hordja,lehet az boxer is!A strandra egű rövidnadrágokat látok,ami nem átlátszó,de már olyat is láttam,azt mondom,hogy annak inkább legyen szára,szerintem!De ha a normál kényelmesebb,akkor legyen az!!

23/L

2010. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
speedot azért ne strandra, azt max egy vízilabdázó tegye meg;), a legjobb strandra ilyen sort, ami nem látszik át, magyarán nem fehér.
2010. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én párom is normált hord (26 éves), és én is viccelek, hogy bugyi. Egyáltalán nem zavar. Ha neki ez kényelmes, miért erőltetnék rá mást... Strandra ő rövidnadrágot szokott felvenni.

A kérdésre pedig: egyáltalán nem gáz.

2010. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát, nekem nőként jobban tetszik a boxer és a hosszabb szárú fürdősort. Normál fazonú fürdőgatyához minimum félistennek kell kinéznie a pasinak, hogy ne legyen ciki :)
2010. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!