Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól áll/aranyos...

Szerintetek jól áll/aranyos vagy éppen nőies egy lányon a kalap?

Figyelt kérdés

Az emberek biztos furcsának találhatják,ha az utcán egy lányon fekete kalap van,ami engem nem érdekel,csak az,hogy a fiúk szerint egy kb. 15,16,17 éves lányhoz illik-e a kalap,vagy nektek bejön-e? Nekem az a furcsa,hogy a kalap divatja már sajnos eltűnőben van,kivéve Angliában. :D Én inkább ilyen kalapra gondolok: [link]

[link] [link] Van-e még egy olyan csaj,akinek ez tetszik? :) 16/l



2015. jan. 17. 19:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak azért mondtam ezt,hogy valaki válaszoljon.:D Egyébként meg kicsit úgy gondolom,hogy valaki le van tagadva ott,hogy az nem nőies,csak a férfiaknak áll jól,és hogy ha egy lány hord ilyet,az már fura... ez nem teljesen beszűkült látótér,mert persze valakinekez egy vélemény,stílus,de van olyan ember,aki egyszerűen ilyen maradi.
2015. jan. 29. 14:02
 12/14 A kérdező kommentje:
Ragadva*
2015. jan. 29. 14:02
 13/14 anonim válasza:
szerintem nagyon szexy egy lányon ha a haja ki van engedve
2015. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Inkabb NE!!!
2015. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!