Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek föl a diszkóba?!?...

Mit vegyek föl a diszkóba?!? Képekbe vki. tudna ilyen ruhákat linkelni?

Figyelt kérdés
(Olyan kevés a választék télen)Arra gondoltam én valami nadrágba megyek és nem szoknyaba..csak nem tudom milyen legyen a nadrág(bőr, sima farmer,cica gatya..)meg a felsőről fogalmam sincs..

2015. jan. 15. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy

Részegen úgyse fázol meztelenül se,mikor lefekszel egy hasonló állapotban lévő pasival

2015. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérdésre nem kérdés a válassz.Meg nem kértem oktatást.
2015. jan. 15. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért mi mondjuk meg? Te tudod mi áll jól és mi néz ki rajtad jól, mi tetszik, stb. A diszkó nem egy olyan hely ahova nagyon ki kell öltözni... kb a szórakozóhelyek legalja, szóval bármiben mehetsz.
2015. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen de attó tanácsot lehet kérni.

És legkozelebb a kérdésre reagálj vagy ne kommentelj.

2015. jan. 15. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
kicsi szivem, megkerdeztunk, h hany eves v, h legalabb tudjunk tanacsot adni, h a korodnak megfeleloen milyen ruhakat vennel fel. Ha erdekel a valasz, akkor legyel szives irni 2 db szamot..
2015. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Télen én farmernadrágot vagy fekete farmert szoktam felvenni egy csinosabb felsővel,bár én nyáron sem miniszoknyában járok el szórakozóhelyekre,de igy is jó páran felkérnek táncolni.


Felsőnek én pánt nélküli felsőt szoktam felvenni vagy blúzt,kicsit elegánsabb felsőt.


22/L

2015. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fényes cicanadrág jó lenne,megfelelő felsővel és cipővel.
2015. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!