Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipo nem ugy nez ki,...

Ez a cipo nem ugy nez ki, mintha hasznalt lenne? A talpa mier olyan fura belul?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Az interneten neztem ki, hiaba a helyes orru cipok a divatok, de nekem azok nem allnak jol, csak az ilyen elol platform. Nem akarok venni olyan cipot, ami hasznalt, es megmondom oszinten az ara is eleg sok.

Viszont nekem ugy tunik, mintha hasznalt lenne, belul a sarkanal, illetve a talpa olyan, mintha meg lenne torve.


2015. jan. 2. 14:05
 1/3 A kérdező kommentje:
*miert
2015. jan. 2. 14:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem használt, legalább is úgy néz ki. A platform olyannak tűnik, mint ami azonnal le akar esni. A sarkánál sem néz ki túl jól. Pedig szép cipő lenne és a színe is jó
2015. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De, annak tűnik, viszont még a talpán ott van az a lehúzható "matrica", amit általában le szoktak szedni. Lehet, hogy csak ennyire retkes lett :D
2015. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!