Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 évesen magassarkú?

13 évesen magassarkú?

Figyelt kérdés
Nem egyszer vesztem össze anyáékkal azon, hogy vegyenek nekem magassarkú cipőt. Az osztályból kb mindenkinek van rajtam kívül, és nem mindennapi használatra, hanem alkalmi viseletekhez kellene. Maximum 10 cm magasra gondoltam,de az 5 is megteszi. Szerintetek kinek van igaza? Én azt gondolom, hogy ennyi idősen nem lenne bajom belőle, ha alkalmakra felvenném...

2014. dec. 30. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha... Vegyél már fel egy 10 centis körömcipőt aztán tedd már fel youtube-ra ahogy viseled meg jársz benne... Nagy sikered lenne a Best of 2014 viccek között.
2014. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
13 éves kislányként elég nevetségesen néznél ki magassarkúban. Azért, mert a többiek hordanak, nem kell őket majmolni.
2014. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Két év múlva bőven ráérsz. Hamar eljön ;)

Akkor én kb 5 cm-eset hordtam alkalmakra. Később utcára is.

2014. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!