Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan rendelhetnék internetrő...

Honnan rendelhetnék internetről New Yorker felsőket?

Figyelt kérdés
Itt Miskolcon nincs, de nagyon tetszenek a fűző szerű felsők. a neten csak külföldi new yorker oldalt találtam, de ott rendelni nem lehetett.
2010. febr. 4. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
sajnos sehol. elkell menned érte a boltba. amúgyis felkell próbálni a ruhákat, mielőtt megveszed. miskolcon télleg nincs nyújorker? se a plázában se a sinvában?
2010. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remdelni nem lehet, maximum ilyen árveréses oldalakon. De itt azt írja, hogy van New Yorker Miskolcon.

[link]

Nem tudom mi az a Stop.Shop :S, lehet hogy cak forgalmaz olyan ruhákat, mint amik a New Yorkerbe vannak.


Lenne nekem is egy kérdésem :$ Milyen fűző szerű felsőkre gonolsz? Tudsz linkelni képet, mert engem is nagyon érdekelne :) Köszii :)

2010. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a stopshop azegy nyílt bevásárlóközpont. ugyanolyan, csak kisebb és nem fedett, hanem egy nagy területen vannak mindenféle boltok.

na ugye h mégis van newyorker miskolcon

2010. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

még nem hallottam róla, de majd elnézek oda köszi !

ezek lennének azok a felsők :

[link]


[link]


[link]

2010. febr. 6. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!