Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet kiszedni a...

Hogyan lehet kiszedni a cigifüstöt a ruhából?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:
az a baj h a lakásban folyamatosan dohányoznak már több éve és már szinte mindennek ez az átható cigi szaga van, amit sajnos kb 2 óra alatt átvesz a ruhám.
2010. febr. 3. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rendesen kiszedni csak mosással, és füstmentes helyen való szárítással. Vagy még egy tipp, de ez nem 100%-os, viszont sokat segít: Mielőtt felvennéd ,akaszd ki az erkélyre vagy az ablakba kívülre egy kicsit, mondjuk fél órára (persze ne a hóba,esőbe).
2010. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
füstmentes helyen van szárítva csak mikor bemegyek a páromék lakásába ahol dohányoznak ott veszi át elég hamar a füst szagot :S
2010. febr. 3. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni. Szellőztetés vagy mosás. Én ezért nem járok fel anyósomékhoz. MIkor visszük nekik a nagybevásárlást, én és a gyerek a kocsiban maradunk, mert nem bírom a saját szagunkat miután tőlük kijövünk. Ők persze nem értik meg. De nem vagyok hajlandó emiatt mosni mindenünket meg hajat is mosni (az is nagyon füstös lesz). Épp elég a férjemet 'szagolni' hazáig az autóban :(
2010. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem is épp ez a bajom :S
2010. febr. 3. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk apám cigizik, és télen nem is tudunk füstmentes helyen ruhát szárítani, szóval kimosom, kiteszem száradni, leveszem érzem büdös, kimosom újra, kiteszem, megint leveszem...... hjajj na.

Sajnos nincs rá semmi jó megoldás, parmüffel szoktam magam jócskán befújni, bár én akkor is érzem a parfüm mellett a cigit...

2010. febr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajna csak a mosás veszi ki, esetleg egy félnapos szellőztetés. Mi is így vagyunk egy egyik rokonunkkal. Amíg anyuék dohányoztak volt egy szabály: csak az erkélyen vagy ablakból kilógva.
2010. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!