Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az összeállításról szilveszterre?

Figyelt kérdés
Házibuliba leszek így nem tervetem annyira kiöltözni.Arra gondoltam hogy egy fekete passzos ruha egy farmerdzseki testszínű vagy fekete harisnya és egy fekete tornacipő.16éves vagyok még egy fekete fehér sminkre gondoltam:)

2014. dec. 27. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
tökéletes
2014. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a házibuliban le kell valsz venni a cipőd, nem fog fázni a lábad egy vékony harisnyában?
2014. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy van beszélve hogy nem kell pont ezért hogy fel ne fázzunk :)
2014. dec. 27. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Ruhához tornacipő? Ne már. Akkor inkább balerina.
2014. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes lesz:)csak annyi hogy mindenképpen testszínű harisnyát vegyél mert a feketével már gyászos leszel;) 15/L
2014. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a testszínű harisnyának semmi értelme, a fekete mindig jobban néz ki. Sosem értettem mire jó a test színű, állítólag nem látszik. Hát elmondanám hogy nagyon látszik, mint a szilikonpántos melltartó. Nem gyászos hatása van a feketének, szerintem nagyon jól áll minden lányon, kivétel nélkül.

18/F

2014. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A ruhához tornacipő nagyon igénytelen... :D És nem fog befagyni a pi*csád kisruhában meg harisnyában? Ha nem akarsz kiöltözni akkor farmer + csinos felső de nem szaladgálnék ilyen hidegbe így alulöltözve, mikor nagykabátban is kutyaba*szó hideg van.
2014. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismétlem házibuli bent valószínüleg fűtenek:D Aranyos vagy hogy gondolsz arra hogy megfázok de váltóruha lesz nálam a hangsúly nem ezen van:)
2014. dec. 28. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!