Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Lolita stílusról?

Mit gondoltok a Lolita stílusról?

Figyelt kérdés
Főleg, a sweet és a shiro lolitáról? Mert Én lényegében ezt képviselem, és érdekelne, mi a véleményetek, fiúk-lányok!? : )
2010. febr. 2. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Édes nagyon, de nem ebbe a korba és nem az utcára való. De ha neked jól esik viseld, nehogy már mások mondják meg... :)

Mondjuk őszintén szólva "ilyet" még nem láttam élőben, biztosan szokatlan lenne. De tény, hogy bájos és aranyos.

21/L

2010. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Imáádom! Van egy lolita-szettem, jeles alkalmakkor mindig azt viselem^^ Szoknya, fűző, csipkés ing, cuki kis zokni, magassarkú barokkos pipőke, világosra meszelt pofika, csipkés főkötő (saját gyártmányXD), és kész az alkalmi lolita!

Ez a legjobb stílus a világon!!

A sweet viszont nem az én világom. Mivel én a kurololit szeretem, így egy shiro tök jól mutatna mellettem. Érdekes kontrasztot alkotnánk:D

2010. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
farsangra jó. nameg japánba. de itt magyarországon szemberöhögnek.
2010. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Biztosan. Mint a lánykák a harajuku negyedben. : DD


De az engem nem nagyon izgat, hogy ki mit gondol. : )

2010. febr. 2. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
akkor minek tetted fel a kérdést ha úgysem érdekel téged h ki mit gondol?:D
2010. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azt hiszem nem érted. ha megszólnak, az nem izgat túlságosan,. az egészről, meg nem megszólogatósok véleményét szívesen olvasom/hallgatom. : )
2010. febr. 2. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Bejön amig tényleg goth és nem ez a japánge*i mert attol falnak megyek...
2010. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a gothról kérdeztelek benneteket!
2010. febr. 3. 17:08
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nyűg lenne, ha minden nap ilyen szigorú öltözködési szabályokhoz kéne tartanom magam, de alapjában véve a lolita egyszerűbb, kevés csicsa változatai nagyon tetszenek. Elegánsak, szépek, csak az a baj velük, hogy aki ilyet visel valahogy olyan megközelíthetetlennek látszik a hétköznapi halandók számára. ^^

14/L

2010. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak fotón tetszik, amúgy sztem iszonyat nyűg lehet minden nap így felöltözni, meg sztem hamar ki is növi az ember. Én besokallnék az édibédi kinézettől kb 2 nap után.

Meg nemtom, hogy a pasik mennyire próbálkoznának olyannál, aki az ovisok példaképe, de tényleg :) Ez olyan liliomtiprás-érzés lehet...

Szóval vegyes, és csak távolról tetszik...

2010. febr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!