Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék combig érő...

Hol vehetnék combig érő bakancsot?

Figyelt kérdés
Kb mennyibe kerülne?
2007. okt. 27. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én combig érőt még nem láttam, csak térdig érőt....(legalábbis itthon) de járd végig az ilyen rocker-üzleteket, hátha valahol ráakadsz egyre, vagy esetleg külföldről rendelni ujságból...de nem lesz egy olcso mulatság:(
2007. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy az esélye hogy találsz combig érőt.

De egy jó hosszú térdig érő a leghosszabak közül olyat szezonban a márkaboltokba találszpl.DEichman stb. a lényeg hogy 6.500-tól kezdődnek az olyanok amik valódiak és jó hosszuak de inkább még drágábbak. vagy ha szerencséd van hátha lesznek idén a kinaikban is tök jók.néha ott vannak a legjobbak

2007. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül a gothic.hu-n (vagy darkshop.hu-n) ott vannak boltajánlók. Ha esetleg nagyon el vagy eresztve anyagilag, Londonban nagyon jó boltok vannak, ahol combig érő bakancsot is találsz, de ezek nagyon drágák, 60 70 ezernél keződnek.

Üdv, Mecsek.

2007. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

angol használtruha boltban biztosan találsz.

nagyon érdekes és jó dolgokat lehet ott felfedezni:)

kb 5-6000ért de lehet még olcsóbban is:)

sok sikert és boldog karácsonyt

2007. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Cipőboltban.
2007. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha acélbetéteset akarsz akkor gondolom a 30 sorosra gondoltál.30.000 Ft alatt szerintem esélyed sincs. nekem annyi volt a 20 sorosom és én Esztergomba vettem.szerintem katonai ruházati boltokban nézz darkshop meg ilyesmik nem tudom hol laksz nem tudok konkrétat mondani
2008. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem van egy 27 sorosom én alteregoban rendeltem 22.600 volt. combig érő csak külföldi webshopokban van, aranyáron :(
2009. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!