Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gazdag lányok, hol vásároltok?

Gazdag lányok, hol vásároltok?

Figyelt kérdés
Neten persze, de ha sürgősen kell valami, akkor hova menjek? Csak vannak valahol komolyabb boltok is azoknál amiket a plázákban találni... de nem tudom hol kéne keresni. Valaki tudja?
2014. nov. 29. 14:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sok csaj onnan vásárol,vagy PnB,Berska,CnA.Sokan egymást másolják.Semmi kreativitásuk.Jól megélnek belőlük az ilyen cégek.
2014. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
OMG milyen helyekre jársz te bulizni?
2014. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Meg én irigy? xd tudod mikor fogok evy olyan feltűnési viszketegségben szenvedő úrikiasszony cicababára irigykedni mint te :D na de gyerünk, szórjad csak nyugodtan anyuci-apuci pénzét!
2014. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok milyen buliba mész te mert felénk nem az számít,hogy mennyibe kerül a ruha, hanem, hogy hogy néz ki. Turkálóban is találhatsz tökéletes ruhát, és luxus boltokban is találhatsz olyat ami sz..rul áll.
2014. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes... Ha valóban ennyi pénzed van, és ilyen eseményekre jársz, akkor hogy-hogy nem tudod hol lehet drága ruhákat vásárolni? Eddig hol vetted őket???


Egyébként Andrássy úton ott a Gucci, a Burberry, az Il Bacio. Váci utcában és a mellette lévő kis utcàkban is találsz bőven drága üzletet, had ne soroljam!.

De én külföldre is szeretek menni vásárolni. Bécs közel van pl.

2014. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%
Hehe, mert ha drága a ruhád, több leszel? Elárulom, hogy nem.
2014. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Huh, én nagyon ritkán vásárolok idehaza. Legtöbbször Bécs és Zürich, mert ott van jórészt munkám, de mindenhol máshol is ráfuthatsz jó dolgokra.
2014. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

a gazdag lányok csak az andrássyn vásárolnak.

ott az il bacio ahol rengeteg márka van: saint laurent, givenchy, tom ford, valentino, bottega venetta, celine, chloé és még sorolhatnám.

mellette meg ott van a LV, burberry, gucci.

2014. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Egy új Dósa Fanny-val állunk szemben? :p
2014. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!