Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most az a divat, hogy minden...

Most az a divat, hogy minden 14-15 éves lány vékony leggingst hord rövid pólóval? :D

Figyelt kérdés
Én is 15 éves vagyok, de meg sem fordulna ilyesmi fejemben, szóval tisztelet a kivételnek de egy csomó osztálytársam hordja így néha fehér tangával kombinálva ami ugye jól átlátszik és akik rendesen farmerban járnak azokat kb lenézik. Remélem nem csak én gondolom úgy hogy inkább ők a szánalmasak és nem a normális lányok:) Szerintetek?

2014. nov. 23. 11:01
 1/8 Puppies ***** válasza:
16%

Nem ezzel nem vagy egyedül.A leggingnek nem hiába nem az a neve hogy nadrág.Engem kifejezetten idegesít, hogy ott ring a nagy seggük előttem ha sétálnak.Én 19 éves vagyok de egy darab leggingem sincs mert szerintem undorító.

Velük van a probléma nyugodj meg.Majd ha kicsit idősebbek lesznek talán rájönnek milyen gáz pont azért mert kilátszik mindenük és nem utolsó sorban rohadtul megfáznak.

2014. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Igen és sajnos néha még idősebbek is - láttam már olyat, gimnáziumban...:S

Én is hordok leggingset (vastagabbat és hosszított felsőkkel), de ez...bloah...ízléstelen, önkritikátlan és ...szánni való...(főleg ha átüt a fehér tanga - fúj)



20L

2014. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokukat látom így, még enyhébb időben sem, pedig Pesten élek. Gyakoribb a farmernadrágos-tornacipős kiscsaj.
2014. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos.Nincs egyéniségük,azt hordják,amit a másik.Télen még nem láttam,akkor inkább farmer megy jobban.
2014. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
nem, nem ez a divat. maximum buta proli körökben.
2014. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
te állati különleges kislány vagy, remélem valaki majd vállon vereget mert nem követed a buta divatot és ezáltal sokkal értékesebb tagja vagy a társadalomnak. miért fáj neked ha ők így rohangálnak? hát hadd rohangáljananak, ők fognak megfázni, nem te.
2014. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ő bajuk, már így is lenézik őket az idősebbek, inkább irritáló hogy mindenki ebbe mászkál:)
2014. nov. 24. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájönnek amikor gyereket akarnak. Első válaszoló,azért mert valaki hordja a leggingset,lehet normális nem attól függ,mint ahogy te sem biztos hogy normális vagy csak azért mert nem hordod.Ne ez alapján ítélj!!!
2014. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!