Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki hord ilyen leggingses...

Aki hord ilyen leggingses összeállításokat - milyen leggingset hordtok és milyen hosszított felsővel, övvel?

Figyelt kérdés
Ez a kombó most nagy divat. Kérlek pontosan írjátok le a cuccok kinézetét, akár márkáját is(ihletmerítés céljából:)). Köszi!!
2010. jan. 28. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudok konkrét márkát írni, szinte mindig más. Igazából nincs ezen mit leírni, felveszek egy hosszabb, melegebb felsőt, leggingset, övet nem, és meleg csizmát.

18/L

2010. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Én egy fekete latex cicanadrágot hordok egy fehér gumis övvel, és egy fehér magassarkú kerekorrú bokacsizmával. Nem szeretem hosszított felsővel hordani. Nekem az nem tetszik :) Inkább megmutatom a csípőm:D
2010. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

egyetértek az utolsóval:)

én sem szeretem a hosszított felsőket:s

latex nacit szeretem a legjobban de a másik kedvencem a párdusmintáscicanacim:$

csizmával vastagabb övvel és egyszerű felsővel imádom:)

2010. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én se hosszított felsővel hordom.Viszont a derekam nincs kint arra ügyelek.
2010. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
94%
Sziasztok! Én is imádom ezt a cicanacis megoldást!Egyrészt nagyon kényelmes, másrészt meg nagyon előnyös!Nekem a kedvenc összeállításom az, ha veszek egy sima, egyszerű, fekete pamut cicanacit (amit szinte bárhol meg lehet kapni), és hozzá egy pont fenéket takaró, fehér pasi inget. Hogy ne legyen "pacuha" hatása a szettnek, mell alá teszek egy vastagabb fekete övet+néhány kiegészítő, mint szegecses karkötő vagy valamilyen vagány kistáska. Én mindet a New Yorkerben vettem meg. Figyeld az akciókat, mert néha egy nagyon vagesz karkötőt is ki lehet fogni 290ért! Most hogy tél van, én ezt az összeállítást egy bokáig érő, bőr szegecses csizmával hordom. Nekem ez a kedvenc szettem, és nagyon jól érzem magam benne! Suliba is tökéletes mert nem olyan hivalkodó. Ti is próbáljátok ki-megéri! :)18/L
2010. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket.:) Várok még válaszokat!
2010. jan. 30. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]

9. [link]

10. [link]

2010. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Én jeggingset hordok (rendes farmer anyagból) Zaraban és Tally Weijlben vettem. Magassarkú+ napszemcsi+ nagy kézitáska.


Vagy lezser hosszabb pulcsival veszem fel, vagy top+ hosszított kardigán. És bőrdzseki. Mivel kocsival járok, szerencsére nem kell BKV-n megfagynom.


24/L

2010. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!