Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dubstep-es lányok! Ti milyen...

Dubstep-es lányok! Ti milyen ruhákkal fejezitek ki a dubstep iránt való érdeklődéseteket? 15/L

Figyelt kérdés
Most vagyok abban a korban, amikor alakul kifele a stílusom.. Szeretném valahogyan azt kifejezni az öltözékemben, hogyha más meglát, akkor ami elsőnek eszébe jut az legyen, hogy ez egy dubstepes csaj! Tudnátok valami ötleteket írni? :)

2014. nov. 12. 21:32
 1/6 anonim válasza:
Vegyél egy Metalekszovicsos "Elég Bajaz" pólot.
2014. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van dubstep es öltözék? hmm...

rocker, hip-hop, emo, páwa, hipster öltözékeket ismerem, de egy dubstepes...

talán: festesd be a hajad valamilyen nem hétköznapira pl. ombréra és alul pl kék vagy hasonló.

színes ruhák, vagy csináltass pólót: rajta lehetnének a kedvenc DJ-id, vagy I <3 Dubstep vagy hasonló.

Snapback, tornacipő talán még ilyen csajos swag stylo (húú... snapback-es csajok nagyon bejönnek <3 :D)

Bocsi, de nem nagyon hiszem, hogy külön egy zene műfajhoz lenne külön öltözködési stylo.

18f

2014. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen a hajam arra én is gondoltam, lila-rózsaszín lesz :D

És igen, kb nekem is ilyen elképzeléseim voltak :) mégegyszer köszi :)

2014. nov. 13. 12:23
 4/6 anonim válasza:

Bar en fiu vagyok:)

Enis teljesen oda vagyok a dubstepert.

En ugy fejezem ki hogy kevertem a stilusokat:)

Valamilyen polo/kockas ing,csogatya,korbe nyirt haj , fultagito,tetovalas, deszkas cipo:)

16/F

2014. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elozo vagyok,+ valamilyen sapka, fullcap,snapback :)
2014. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 29. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!