Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay ról menyaszonyi ruhát,...

Ebay ról menyaszonyi ruhát, ha nem olyan mint ami a képen van visszaküldhetem és vissza kapoma pénzem?

Figyelt kérdés
azért ott nézek mert arra lenne pénzem ,nyilván nem 20 dollárost nézek de ami üzletbe 500 dollár az ott olyan 200 , és nagyon nem mindegy

2014. nov. 7. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Hat nem tudom te hogy vagy vele, de en soha a budos eletben nem vennek az ebay-rol menyasszonyi ruhat. Egyszer megyek ferjhez, es annak meg is adnam a modjat!
2014. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, visszaküldheted, csak akkor a postát neked kell fizetni és az meg drágább lesz mint maga a ruha volt.
2014. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos, hogy inkább egy pohárnyi csiganyálra fog hasonlítani, mint a képen lévőre.
2014. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ebay-es ruhák egyáltalán nem olyanok mint a képen és a méretek sem jók soha.

Én egyszerű pólókat rendeltem, pontosan lemértünk. L-es a méretem, kb XL-esnek feleltek meg lemérés alapján erre kaptam egy S-es méretűt-.-

2014. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

gondolom valami kínai csoda termék, nem biztos hogy olyan lesz, de azzal nem értek egyet hogy tuti nem olyan mint amit leírtak, én amit ruhát rendeltem az jó volt, persze nem bolti márkás minőség, de az ára is a töredéke volt.

Kínába pedig nem fogsz a magyar postával postáztatni innen ha megnézed mennyibe kerül.. simán lehet 20-40 ezres tétel is..

2014. nov. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg mindent térítenek, nekem telefonnal volt problémám és a postát is visszatérítették minden gond nélkül. Az a lényeg, hogy van egy időkeret és azon belül maradj, azt hiszem ez 60 nap. Ha a megrendelés után 60 (vagy nem tudom hány, nézd meg) napon belül reklamálsz, akkor visszakapod a pénzt. 30 napon belül utalják vissza.
2014. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne mar, akkor inkabb berelj, ha nincs penzed ruhara.


Igy van, ha nem jo a cucc, akkor neked kell a visszapostazast fizetni.

Ha nem Eu-s, akkor lehet h vameljaras ala veszik, vagyis 27% afat is ki kell fizetned. Ha nemjo a cucc es visszakuldod, az afat az allam nem fizeti visza!


200 dollart biztos hogy nem adnek ki olyasmire, amit nem tudok szemelyesen felprobalni/kezbe venni!!!

2014. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!