Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora méretnek felel meg a...

Mekkora méretnek felel meg a Levi's 501 32/32?

Figyelt kérdés

Eddig csak Bershkas és Pull&Bear-es nadrágokat hordtam, ott a 42 szűkös volt rám, a 44 pont jó. Régóta szemezek egy Levi's gatyával, most akarok rendelni netről, viszont teljesen más a méretezés.


Mekkorának felel meg "Bershkás" méretben a Levi's 501-nek a 32/30 illetve a 32/32?



2014. nov. 2. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát így a másik méretezéshez viszonyítani nem tudok, de megpróbálok segíteni.

A nagy farmermárkáknál a méret úgy van jelölve, hogy külön fel van tüntetve, a derékbőség (waist) és a szárhossz (length). Ezt szokták úgy jelölni, hogy például W: 32 L: 30 Ez azt jelenti, hogy a dereka körbe inchben mérve 32 inch, és a szárhossza, üleptől a szára aljáig 30 inch.

Szóval vedd elő az egyik otthoni farmered és mérd meg a derékbőségét (ugye legfölül) körbe és a szárhosszát üleptől lefelé. Ezután a centit váltsd át inchbe [link] és megkapod az inches méreteket.

Így már tudod, milyen kell majd a Levi's-ből.

(Remélem érthetően írtam le :D)

2014. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Az a baj, hogy most nincs itthon centi, így nagyon kb-ra tudom csak lemérni, viszont már most meg kellene rendelni a Levi's-t, hogy megérkezzen jövőhétre.


Utána néztem én is egy kicsit a méreteknek, találtam ezt a táblázatot (Bershka): [link]


Itt lent, a Boys-nál a 44-es farmerre ez vonatkozik: Waist(cm): 95/97


Ennél ( [link] az ebay-es Levi's mérettáblánál pedig ezt írja a 32/32-re:


W32 x L32


Inseam: 32" (81cm)

Outsteam: 42" (107cm)

Flat Waist: 16" (40.5cm)

Flat Thigh: 12" (30cm)

Flag Leg: 8.5" (21cm)

Rise: 11.5" (29cm)


Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem értem. A Bershkánál a 44-es egy 95cm-es derékbőséget jelent, míg a Levi'snél a 32-es 40.5cm-eset? Vagy hogy van ez?

2014. nov. 2. 19:16
 3/9 A kérdező kommentje:

+1


Na igen, de a Bershkánál a gatyámon 3 méret van írva: EU44, MEX34, USA34. Most akkor a táblázatban melyik van írva?


Miért kell ennek ilyen bonyolultnak lennie? :D

2014. nov. 2. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:

A Bershka-s 44-esnél a derékbőség körbe van mérve, ez a 95-97 centi.

A Levi's-esnél a W32-es méretnél a 40.5 centi nem körbe van mérve, hanem csak kiterítve, ezt meg kell szorozni 2-vel (mert ugye kiterítve két réteg, ha érted), így 81 centi.


Vagy a Bershkás 95-öt osztod el kettővel és akkor kijön a kiterített méret, ez 47.5 cm.

Így ha megnézed, Neked W-ben a 38-as kell, mert az 47.5 centi (körbe 95).


Már csak a hosszt kell kitalálnod :D

2014. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, hát ez így bonyolítja a dolgot... :/ Tényleg kéne egy centi, hogy biztos legyél benne. Varrósdobozotok nincs? vagy a szomszédtól nem tudsz kérni egyet?
2014. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De az sem valószínű, hogy jövő hétre megérkezik, mert lehet, hogy csak hónap végére ér ide. Nézd csak a delivery-t: Estimated between Tue. Nov. 11 and Tue. Dec. 2

Vagyis december másodikáig akármikor megérkezhet, ha ma megrendeled.

2014. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg nincs most. Majd holnap kérek egyet valakitől, addig várok akkor vele.


Közben találtam OLX-en is roppant olcsón ilyen gatyát, de azok mind 32/32-esek. Megpróbáltam kb-ra lemérni egy 10 centis ceruzával, kb 46 centi a mostani nadrágom kiterített derékbősége. Tehát akkor tényleg a 38-as méret kell Levi'sből.

2014. nov. 2. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:
New yorkeres 32/32-ben tudok segíteni, párom 175cm, 95kg (mondjuk pocakos, és a nadrágot a pocakja alatt gombolja be). Na, szóval ő hord 32/32-es nadrágot.
2014. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én 190cm vagyok, 90kg. Kicsit én is pocakos vagyok. Az a legegyszerűbb, ha elmegyek egy Levi's márkaboltba, ott felpróbálom szerintem.


Köszi a segítségeket!

2014. nov. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!