Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha valakinek az utcán...

Gáz ha valakinek az utcán átlátszik pulcsin keresztül a mellbimbója?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a melltartót, és sok olyan ruhám van ami pl hátul nyitott, stb.

Van mellbimbó tapaszom, de egy két ruhán keresztül annak is látszik a formája.


2014. okt. 27. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Hát, sok mindentől függ.

Van egy tanárnőm, ötven körüli, nem egyszer szült már. Sosem vesz fel melltartót, ami sajnos nagyon látványos. De ezt fokozza, hogy minden gyakorlat elején kinyittatja velünk az ablakokat, amiktől ugye hideg lesz. Amitől ugye az alapvetően látható mellbimbó olyan látható és látványos lesz, a szó rosszabb értelmében, hogy nő létemre sem tudom róla levenni a szememet - és nem azért, mert tetszik. Kínosnak érzem vele az órákat, és kínosnak érzem, mikor felém fordul, mert mintha négy szemmel nézne rám.


De ha az utcán megyek és elmegy mellettem egy nő, akinek áll a bimbója, hát álljon, ez nem érdekel, csak ne kelljen vele beszélgetnem, amikor nincs rajta melltartó, mert attól tényleg kínosan érzem magam.


De szórakozóhelyen, boltban, hasonló helyeken tőlem aztán nézzen annyi bimbó, amennyi akar, ha nem társul hozzá kommunikáció vagy bármi egyéb kontaktus.

2014. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki úgy jár, ahogy akar. Én úgy vagyok vele, hogy néhány ruhámhoz kifejezetten illik nem venni melltartót (vagy csak vékonyat), a többi viszont csak szivacsossal néz ki jól. Nyaraláson pedig egyáltalán semmilyen melltartót nem vettem fel a lenge cuccaimhoz.
2014. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, ha átlátszik, nem lehet nem bámulni (én is nő vagyok), és ez borzasztó zavaró.
2014. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1-es és a 3-as válaszolóval. Ha csak elsétál mellettem, nyilván nem bámulom meg, de a múltkor a villamoson is állt velem szemben egy nő, akinek végig a bimbijével kellett szemeznem..köszi, de senkinek a mellbimbójára nem vagyok kíváncsi, márpedig én sem tudok máshova nézni, ha nagyon átlátszik.
2014. okt. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még le is fényképeznélek! :D
2014. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


hajrá

2014. nov. 2. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Hupp, most beugrott a kakker az egyhetes boxeromba. :-o
2015. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!