Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel színházba?

Mit vegyek fel színházba?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, jövőhéten megyünk színházba, és nem tudom mit vegyek fel :S ilyen alkalmi cipőm sincs, de azt fogunk venni, csak nem tom milyet. gatyám van 1 fekete ami farmer, de mégsem tűnik annak, egyenesszárú és a zsebe körül ilyen csillogó fekete kövek vannak. az szerintetek jó? és milyen színű és fazonú fölsőt húzzak mellé? linkeket is küldhettek..minden jöhet!

előre is köszi ! :)


2010. jan. 25. 17:56
 1/4 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy pécsi vagyok, és a nemzeti színházba megyünk. elegáns felsőim nincsenek..tesómnak van 1 fehér aminek a kar részén ilyen karikák vannak vagy hogy mondjam:D és egy arany minta van az elején..bocsi nem tudtam jobban elmagyarázni..
2010. jan. 25. 17:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát figyi.

Elmész a legközelebbi boltba ls veszel egy csinos felsőt. Nem kell a legdrágábbat. Szerintem jó színházba: fekete, lila, piros szín. Felveszed az ünneplő nadrágodat. Gondolom van fekete csizmád. Senki nem fog ezért megszólni, plána, hogy tél van :)


pl: [link]


[link]


[link]


szerintem ilyen cipő simán megfelene, persze ha van magassarkú, felhúzhatod

2010. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket :)
2010. jan. 25. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
szia szerintem felsőnek vmilyen csillogósat vagy flittereset vegyél fel !
2010. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!