Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen érzés fűzőt viselni...

Milyen érzés fűzőt viselni acél merevítőset vagy műanyagot vegyek?

Figyelt kérdés
Árban olcsóbb a műanyag.igazából keskeny csípőm van és kicsit görbén tartom a hátam és szerintem szexi a fűző a barátomnak akarok tetszeni.fiúk szerintetek milyen színűt vegyek a feketén gondolkodom vagy valami csíkoson.

2014. okt. 24. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a hálószobába veszed fel elég a műanyagmerevítős. A műanyag hamar elgörbül nem alakul vissza. [link] bal oldalt a műanyag. Egyébként az acélmerevítő viselése egyáltalán nem kényelmetlen, nagyon rugalmas (az egyik irányba), nem nyom vagy ilyesmi.
2014. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! XD hát csak oda venném fel amúgy meg nem járkálok egy szál fűzőben akkor meg úgyse látja senki mi van a ruhám alatt..
2014. okt. 24. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hétköznap is hordom, szóval nekem acél van, mert a műanyag iszonyat kényelmetlen és könnyen törik is. De otthonra jó az is.
2014. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Egy ork ***** válasza:
Nagyon jó. :)
2014. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül rendeltem ebayről 2-őt is..de szerintem műanyag..XD


Nem baj a lényeg hogy jól nézzen ki imádom egy párduc mintásat és egy fekete fehér csíkosat.Már alig várom hogy megérkezzen..^^

2014. nov. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!