Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok erről az...

Ti mit gondoltok erről az összeállításról?

Figyelt kérdés

November végén színházba megyek és én valami ilyesmire gondoltam:

sötétkék kabát, fekete ceruzafarmer, bézs árnyalatú enyhén magasított sarkú csizma, egy fehér, elegáns felső és a táskám is bézs árnyalatú arany kövekkel díszítve.

Ehhez még kiegészítőként egy fekete bőrkesztyű swarowski kövekkel díszítve.


2014. okt. 11. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hangzik rosszul.. de olyan nincs hogy ceruzafarmer.. csőfarmerre, vagy ceruzaszoknyára gondoltál?

Egyébként a kesztyű szerintem nem kell.

2014. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne farmerbe menjél. Bár ha valaki kis színház, klubszerű, akkor oda jó. De egy nagyobb színházba nem. Kesztyű bentre??? Ugye nem. Kintre meg mindegy, hogy milyen, úgyis leveszed, ha odaérsz.
2014. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia, nekem tetszik, lenne kedved találkozni, feljönni hozzám egy kakaóra?

Matyi/52

2014. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem meztelenül menj, arra mindenki felfigyel :)
2014. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kesztyű sok szerintem, a többi oké.
2014. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kesztyű abszolút felesleges, nem az operabálba készülsz. Nem igazán illik farmert venni színházba (mégha "ceruzafarmer" is, ami nem tudom mt akar jelenteni). Ha ennyire előre elkezdtél ezen agyalni nyilván valami nívósabb előadás(gondolom) oda inkább illik sötét szoknya vagy kosztümnadrág. (És már csak tényleg kötekedésnek, bézs színű, az árnyalat mást jelent, az az alapszínnek egy változata ha fény esikre rá). Esetleg egy szép magassarkú jobb lenne, mint egy csizma, de ez függ attól is, hogy pl. autóval mész-e vagy nagyon közel laksz-e a színházhoz, mert azért addira már hidegebb lesz. De mégis mennyivel szebben mutat.
2014. okt. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!