Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett ilyen drága a Háda?

Miért lett ilyen drága a Háda?

Figyelt kérdés

2-3 éve egy csomó inget, sőt szövetkabátot is vettem ott pár ezerért. Most meg látom, hogy egy ezeréves kollekcióból levő sima zara dzseki tízezer forint.

A kilósban meg leharcolt cuccok vannak.



2014. okt. 6. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is pont ma néztem, ráadásul gyakorlatilag a kínálat is lassan hasonlít a fast fashion boltokéhoz, így elérik nálam hamarosan azt, hogy nem éri bemenni a Hádába. Pólók 1500-2000 forintért, ingek 2500 forint körül, nadrágok 4-5 ezer...
2014. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert "sokat akar a szarka"...
2014. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Mert az emberek nem engedhetik meg maguknak a boltokat, ezért turiznak. Erre a turisok rájöttek, és felnyomták az árakat.
2014. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nekem is feltűnt. Régen gyakran átutaztam fél Budapestet, hogy elmenjek a Hádába és jól bevásároljak -ma már ez nem érné meg. Pedig nem évtizedekről beszélünk, 1-2 évről csupán.

Ráadásul nem is éri meg abból a szempontból sem, hogy tényleg kvázi egy fastfashion bolt lett, én meg inkább az egyedibb dolgokra mennék rá, amiből sajnos már kevés van a Hádában, nem éri meg kutatni sem. :/


De amúgy a Humana-val is ez a helyzet. Ha nincs leértékelés, akkor minden normál, bolti áron van, mintha nem is használt ruhákról lenne szó... Egy egyszerű, teljesen sima, noname garbó került volna ott 2600 forintba. Ennyiért már megvehetném H&M-ben is, ahova legalább vissza is vihetem, ha valami van vele...

2014. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nekem darabb árasal van csak bajom hogy nagyon drága még a gyerekruhák is .kg meg csak bent a belvárosban van .
2014. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!