Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a tanga miért nem...

Szerintetek a tanga miért nem divatos már?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne lenne divatos? Persze, ha bugyira gondolsz.

Ha bikini alsóra, akkor valóban nem divatos.

2014. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fehérnemű soha nem volt divat, sokkal inkább kényelem. Régen a tanga volt a kényelmes számomra, ma már inkább a francia bugyi. Este viszont nem tudok másban aludni csak sima bugyiban.


Szerintem ez nem divat kérdése.

2014. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Próbálj csak meg egy csodaszép fehér, vagy éppen testhez simuló ruhához nem tangát felvenni, akkor meg is lesz a hatás ne félj.

Nem kötelező tangát viselni, ez egyén függő. Van aki szereti, van aki nem. Ez miért függne éppen a divattól? Csak azért, mert az egyéb ruháknak vannak divatjai? A fehérneműt kevesen látják rajtad, ezért azt viselsz, amit akarsz, amiben kényelmesen érzed magad.

2014. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én egyetértek a kérdezővel, volt egy idő amikor szinte semmi mást nem lehetett kapni, ma már a francia alsó kezdi kiszorítani a tangát (aminek személy szerint nagyon örülök).
2014. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

"Próbálj csak meg egy csodaszép fehér, vagy éppen testhez simuló ruhához nem tangát felvenni, akkor meg is lesz a hatás ne félj."


Próbáltam, de az a hatás amire utalsz, elmaradt.;)

A tanga, ha nem testszínű és nem varrásnélküli, akkor ugyanúgy átüt, ráadásul ilyen esetben sokkal szarabbul néz ki, mintha a "mamabugyi" látszana ki (mert közönséges).

Az átlátszósági "gondokra" nem a tanga fazon, hanem a varrásnélküli verzió BÁRMILYEN fazonból a válasz!

2014. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 5-ös kommentelő: Azt viszont el nem tudom neked hinni, hogy ha felveszel egy fehér ruhát és ahhoz egy normális bugyit, akkor nem néznek meg furán. ( akkor bocsi, de akkor lehet, hogy már az idősebb korosztályba tartozol, mivel náluk sokszor szoktam látni, hogy fehérhez vagy világosabbakhoz sima bugyit vesznek fel, viszont a fiatalabb generáció azért egy fehér ruhához / világosabbhoz tangát fog felvenni.)

Nem teljesen értek veled egyet, mivel ha felveszel egy szép mondjuk csipkés tangát és egy fehér rucit, és az összhatás szuper, és ha magadnak is tetszel, akkor ezt sokan észre fogják venni. Egyébként meg a pasik úgyis megfogják nézni a popsit, szóval, ha szép ízléses, akkor teljesen jól mutat, még akkor is, ha a tanga vonalai meglátszódnak. Egyébként meg egy egyszerű fehér farmernadrágon is meglátszik, hogy fehér tanga van rajtad, és az egyáltalán nem ízléstelen és közönséges.

2014. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ugyanolyan divatos, mint régebben. Sőt, mostanában egyre szebbek vannak. :) És végre a fiúk is be merik vállalni, egyre többen hordanak tangát. :)
2014. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne hidd, kedves 6-os!

Testszínű varrás nélküli NORMÁL fazonú BUGYIT szoktam felvenni vékony anyagú és/vagy fehér ruhaneműk alá és nem látszik át! Se a fazon, se a szín.

S nem, nem vagyok idős. ;)

Csak az exhibicionista buta tyúkok vesznek fel csipkés tangát fehér nadrág/szoknya alá. :D

2014. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!