Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan oldal, ahol mindig...

Van olyan oldal, ahol mindig az aktuális divatos ruhadarabokat mutatják? Most nem arra a divatra vagyok kiváncsi amit a kifutókon mutogatnak, hanem arra a divatra amiben az emberek hétköznap járnak.

Figyelt kérdés

Szóval olyan oldal kellene ami leírja,mutatja hogy melyik szín,szabás,stílus a divat,és melyik lesz majd tavasszal.stb.

amiben mindenki járni fog.


2010. jan. 21. 10:57
 1/5 A kérdező kommentje:

KIEGÉSZÍTÉS(előző hozzászóló vagyok)


Férfi cikkek érdekelnének.

2010. jan. 21. 11:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs,de az a legdivatosabb,ami neked jól áll...

Annyiszor látok lányokat/fiúkat,akik tényleg überdivatos ruhákat hordanak,de mégis annyira nevetségesen néznek ki bennük,mert annyi agyuk már nincs,hogy azt vegyék föl ami jól áll,és nem azt amit a barátnőjük is hord.

2010. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
www.asos.com
2010. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hidd el nekem, abból ered a hétköznapi divat is, ami először a kifutón jelenik meg a menő tervezők kollekcióiban. :) ezek a legszebb, legigényesebb, legeredetibb munkák, érdemes ezekből "ihletet meríteni" vásárláskor, persze finomítottabb formában.
2010. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én ugy vettem észre hogy nincs sok hasonlóság
2010. jan. 22. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!