Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ki szereti a szoknyát?...

Csajok ki szereti a szoknyát? Milyen a kedvenc? Írjatok életkort is!

Figyelt kérdés
Szoknya

2014. szept. 26. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Erre akarsz otthon hokizni?
2014. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nem.
2014. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én sokat hordok szoknyát, majdnem mindennap, de én leginkább csak az egybe részes ruhákat szeretem.


Persze szoknyák közt is inkább farmerszoknyát hordok, általában csak térd fölé érőt, vannak minijeim de abból nem sok, és azt csak nagyon melegbe veszem fel, akkor ha strandra megyek elsősorban.

De leginkább egybe ruhákat hordok.


Hidegebb időben ha szoknyát veszek fel akkor többnyire farmerszoknyát abból van vagy 8 féle nekem, és vastag harisnyával.

2014. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem.

Ilyen időben van 1 teljesen bőr szoknyám és van egy olyan,ami alapvetően egy vastagabb anyag,és bele van toldva két oldalra a bőr.

Emellett nyáron egyberuhák vannak inkább.

2014. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én inkább az egyberészes ruhákat szeretem, szinte minden nap abban vagyok. Sokkal jobban szeretem, mint a nadrágot. De szoknyát is szoktam hordani gyakran.
2014. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Szeretem a szoknyákat, a kedvenceim a fodros-csipkés miniszoknyák.
2014. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
te a priviben káromkodó, fenyegető kérdező vagy? aki itt is sértegeti a válaszolókat? vagy nem ő vagy?:D
2014. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
7-es: biztos, hogy ez megint az a perverz idióta, aki arra veri, hogy nők írnak a szoknyákról meg harisnyákról....
2014. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod...:)
2014. szept. 26. 14:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a szoknyákat. A rövidnadrágokat sem, pedig szép lábaim vannak.


Talán a körszoknyákat elviselem, ami bőven térd fölé és és hosszított derekú, de nem nagyon hordanám.

2014. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!