Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen stílusú (női) ruhákat...

Ilyen stílusú (női) ruhákat Budapesten vagy környékén hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

Ilyen letisztultabb egyszerűbb fekete ruhákat keresek, nem a kihívóbbakra gondolok, hanem a visszafogottabb goth szerű ruhadarabokra..

Normális boltra gondolok, ahol meg tudom rendesen nézni, felpróbálni.. és az se lenne baj, ha egy olcsóbb kategóriájú hej lenne..

pl.:

[link]


[link]


[link]


[link]

stb...


2014. szept. 24. 20:26
 1/6 fall out boy ***** válasza:

HeLY!

Egyébként szerintem nézz körül a Hádában,ott olcsó cuccok vannak, és fel is tudod próblálni..

2014. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A ruha meg a gatya hol visszafogott? A pulcsi meg a kardigán még elmegy de a másik 2 borzalom.


Szerintem turikban nem fogsz találni mert inkább színes, mintás ruhák vannak, fekete elég kevés.

2014. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. köszi, vannak ott is jók, de nem kifejezetten ilyenre gondoltam.

2.

Kérlek értelmezd a kérdést..

Nem véleményt kértem.. és boltot keresek, nem használt ruhást. De köszönöm a válaszod.

2014. szept. 25. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Miért nem rendeled meg onnan ahol nézted?

Igaz drága de ha nincs türelmed keresgélni...akkor az idő pénz végülis.

Értelmezni tudok, az elsőre reagáltam hogy turikban nem érdemes keresgélni mert egy bájos partyrucit előbb találsz mint ilyen feketéket.

2014. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Hasonló farmernaci a H&M-ben van, 7000-ért

2014. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért, mert nem szeretnék a rendeléssel bajlódni, meg volt már, hogy rendeltem egy felsőt és teljesen mást küldtek ki mint amit a képen mutattak. Legalábbis rajtam sehogy sem állt, pedig átlagos testalkatom van. Utána meg azzal is bajlódni, hogy visszaküldjem.. jobb ha fel tudom próbálni. Meg ezeket csak példának linkeltem, és nem szeretnék ennyit kiadni ruhákra.

Köszi.

2014. szept. 26. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!