Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed azokról akik...

Mi a véleményed azokról akik megveszik a Gucci, Prada, LV, Chanel cuccokat?

Figyelt kérdés
Lenézed,irigyled,vagy egyszerűen totál lököttnek nézed őket?
2010. jan. 17. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ha nekik ez jön be vegyék...

amikor nem a márka miatt veszik, hanem pl. mert tetszik neki az adott cucc, és nem villogni akar vele, akkor azzal még semmi bajom.

de amikor egy izléstelen cuccal villog, hogy "nézdmá' nekem guccsi van" az elég szánalmas.

2010. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem okoskodásból vagy "felvágásból" mondom de szerintem senkinek semmi szüksége rá hogy 400ezer forintos HugoBoss farmerban sétáljon végig a Nyugati aluljáróban... és én személy szerint a tehetném se tenném már csak azért sem mert iszonyat szégyenleném magamat. gondolom értitek miért.
2010. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem azért de akinek 400 000 forintos ruhája van mit keresne az aluljáróban?
2010. jan. 17. 21:21
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyilván az a korosztály veszi meg a több százezres ruhát, táskát, akinek már van saját keresete. Ha telik rá, akkor miért ne? Egy tinilánynak nem fogja megvenni az anyja a Gucci cipőt 250 ezerért még ha telik rá akkor sem, mert nem az ő korosztályának való és nyilván egy tehetős szülőnek van ennyi esze, hogy ezzel tisztába legyen. Ugyanígy egy brumszli Rolex óra sem való egy 16 éves fiúnak -még ha van is rá kerete a családjának.
2010. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy igazi chanel tatyóm pedig nem állunk olyan nagyon hiperszuperül megy meg minden és nem azért vettem meg h villogjak mint azok a kis felvágós p.csák az utánzatokkal hanem mert régóta tetszett és pár hónap alatt összegyűjtögettem.meg nem szoktam vele villogni meg minden csak spontán jól érzem magam mikor hordhatom(LLL)tudom h ilyet nem lehetne de plss

szal ha márka boltba vettem akk ugye nem lehet hamisítvány?meg azért meg kell hagyni meg is fizettem..xD

2010. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm egyszer kapott egy LV retikült a 15 v 15. szülinapjára, és kb 2 héten keresztül nyávogott, hogy jajj kaptam egy "lui viton" táskááát
2010. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy irigylem őket. nem a guccitatyoért, hanem mert megteheti és nem kell a turiban is odafigyelnie mit vesz le a polcrol:D Mindazonáltal- és vszinüleg ezért is le fogtok pontozni - nem értem mért olyan gáz hamisítványt hordani? persze nem abban az esetben ha be akarja nekem magyarázni h eredeti... De van, hogy egyszerűen megtetszik vmi, nem tehetem meg hogy azt megvegyem, megveszem hamisítványba- mert lehet h a kínaiak nem tudnak olyan jo dizájnt tervezni mint LV-ék. Igen, nem olyan minőség, de szerethetem attól....

Egyébként nem vagyok márka b*zi, egyedül cipőre költök, de azsem a gucci kateg:)

2010. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En Belgiumban elek. Nem Magyarorszagon ugyhogy itt 2 hopapban egyszer megengedhetjuk magunknak hogy ilyen (LUXRY DESIGNER COLLECTION)-bol vegyunk par ruhat. Nekem van PL:Versace,Dolce&Gabban,Giorgio Armani,Just Cavalli,Tommy Hilfiger,Diesel,Kenzo es STB.
2010. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!