Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hogyan kell a magas,...

Lányok! Hogyan kell a magas, tűsarkú csizmákban járni? Nektek is befelé áll a sarkuk amikor álltok bennük?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony termetemnek köszönhetően mindig magas tűsarkúban járok.Eleinte nagyon nehéz benne járni, de ahogy sokat vagy benne,járkálsz, minden nap lassan megszokod. De ha hosszú idő után se megy, akkor inkább járjál laposba, vagy vastagabb sarkú cipőbe. Nem kell erőltetni, ami nem megy!:)
2010. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja és kb fél óra után szépen lassan egyre inkább fájni kezd a lábam benne. Lehet, hogy lúdtalpas vagyok s azért?

Nagyon szeretnék ilyet hordani :/

De pl mint írtam, hülyén néz ki, hogy befelé állnak a sarkai ahogy állok benne - ez hátulról látszik jól.

2010. jan. 17. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha annyira csúnyán áll benne a lábad, akkor nem tudok mást mondani, hogy felejtsd el az ilyen cipőket.

Valaki meg tudja szokni, valaki nem. Nekem is hamar fáj benne a lábam, hisz magas és tűsarkú, de kibírom, mert tudom, hogy így nőiesebb vagyok.

2010. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem nehéz elösször furán fog álni benne a lábad mint írtad de egy idö után megszokod nekem is szokott fályni a magas sarkúban a lábam de csak ha nagyon kemény és új a cipöm mászkálj a cipöben a tükör elött vagy válassz elöször kissebb sarkut az én barátnöm 8,5cm-es sarku cipövel kezdte de egy két nap után megszokta sok sikert
2010. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nagy rád a cipő, vagy nagyon vékony a sarka és rossz az anyaga. Egy normális cipő sarkának nem szabadna elhajolnia.
2011. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!