Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok ajánlani boltokat?

Tudnátok ajánlani boltokat?

Figyelt kérdés

sziasztok!holnap apukámmal elmegyek vásárolni és tudnátok boltokat ajánlani? helyileg veszprémben!cipőt is szeretnék mivel márciusban kaptam egy adidast csak kinőttem vagyis már kicsit kényelmetlen.. én vans-re gondoltam azok jó cipők? áruk mennyi?

egy rap-sapkát is szeretnék mert a régit elajándékoztam.. nem tudtok valami jót ami árban se 7-8 ezer? ruhát hol vegyek? vvalami divatos árban nem túl magas üzlet?


2014. aug. 30. 21:28
 1/6 A kérdező kommentje:
am 12/L
2014. aug. 30. 21:30
 2/6 anonim ***** válasza:

rap sapka xdddd

az esetleg snapback, vagy fullcap. vans 15 körül van, szerintem bűn rondák, ezért nem is vettem egyet sem, nem tudom a minőségüket.

2014. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vans cipők elég minőségiek, kb. 15 ezer forintba fájnak. Vehetsz még esetleg converse-t, de az se a legolcsóbb márka.

Boltok: H&M, Bershka, Zara, New Yorker, Mango, C&A (bár én utálom, viszonylag olcsó, és lehet, hogy találsz valami jót)

2014. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oh, veszprémi vagy... bár, gondolom, ott is megtalálhatók ezek a boltok.
2014. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi bár veszprémben mango,bershka,zara nincs sajna :/
2014. aug. 30. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a többi van, azokban is biztos találsz valami jót. :)
2014. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!