Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Animések! Cosplayesek! Tudnáto...

Animések! Cosplayesek! Tudnátok tanácsot adni egy páncél elkészítéshez?

Figyelt kérdés
Akame ga killből Incursio-t szeretném itthon megcsinálni(amit Bulat és Tatsumi visel) Ez lenne az első cosplayem, és nem tudom hogyan álljak neki. Tudnátok tanácsit adni hogy álljak neki, mire figyeljek, hogy jó legyek? Milyen alap anyagokat használjak az elkészítéséhez?

2014. aug. 27. 13:18
 1/4 anonim válasza:

Dekorgumi a legjobban formázható, nem is drága (a4-es lapméret 80-160 ft között mozog vastagságtól függően).Fontos, hogy valami alapot használj, amire rárakod a lapokat, mondjuk egy dróthálót, mert ha a ruhára teszed az le fog válni.Maszkhoz szintén kell valami keményebb alap, bár azt egészben papírmaséból készíteném.

Itt jól megmutatja a lány, hogy hogy lehet kesztyűt csinálni, de minden hajló részt (térd, könyök) hasonló módszerrel kell megcsinálni mint itt.

https://www.youtube.com/watch?v=pIHN-ygenlI

Viszont én valami könnyebbet ajánlanék elsőnek.Nem lebeszélésre, de tapasztalatból mondom, hogy nem biztos, hogy olyan lesz az eredmény, mint gondoltad.

2014. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Esetleg te tudsz valami könnyebbet ajánlani?

2014. aug. 28. 20:41
 3/4 anonim válasza:
Ha megmondod milyen alkatod, hajstílusod van, akkor valószínü, hogy tudok ajánlani.Mert gondolom parókára nem szeretnél költeni.
2014. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jól gondolod, nem szeretnék parókát :D

175 cm magas vagyok,barna szemem és hajam van, amit általában tüsisre zselézek, testalkatom: sportos.

2014. aug. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!