Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyához ti milyen felsőt...

Szoknyához ti milyen felsőt húztok?

Figyelt kérdés
Szerintem az ilyen bővebb, oversize felsők sokkal nagyobbnak mutatnak, nem szeretem őket annyira. Viszont ha szűkebb felsőt veszek fel, látszik alatta, hogy hol van a szoknya vége és a gombja, átüt... remélem érthető. :D Az úgy szerintem nem szép. Meg a másik, nekem furán hat, ha beletűröm a szoknyába a felsőt, úgy sem szeretem. Szóval ti hogyan hordjátok? :D
2014. aug. 26. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól is függ, hogy bővebb a szoknya, vagy szűk. Ha szűk, akkor én meg azt nem szeretem, ha betűröm, és a szoknyán látszik át a felső alja.. :D

Mostanában az ilyesmi a kedvenc szoknya fazonom: [link]

Ehhez spagetti pántos topot, csőtopot vagy ilyesmi felsőt szoktam felvenni: [link]

2014. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csónaknyakú pólót, vagy női inget veszek hozzá.

Én mellben vagyok erősebb, szóval igyekszem a szoknyát feszülősebbre venni, és a fölsőt lazábbra. Tehát sztreccs anyagú, gombnélküli szoknya.

2014. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szoknyám amin gomb lenne, szóval azzal nincs gondom hogy látszik a felső alatt. Normális egyszerű pántos, pánt nélkül topot, vagy passzos pólókat, női inget szoktam felvenni. Vagy van fűző szerű topom is, fodros, stb. Szinte bármelyik felsőm jó a szoknyáimhoz, ami nőies. A felsőt sose tűröm be a szoknyába, az nekem sem tetszik. És olyan szoknyát hordok ami csípő fazon.
2014. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!