Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha olyan ruhát vesztek...

Lányok, ha olyan ruhát vesztek fel ami mell alatt gumis nektek is nagynak tűnik benne a hasatok?

Figyelt kérdés

Engem egyszer terhesnek néztek emiatt..

[link]

ilyen a ruha csak maxiba


2014. aug. 25. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen felsőm, mell alatt húzott, utána pedig bővülő.. én is kb terhesnek érzem magam benne, úgyhogy sosem veszem fel :D a kiselejtezés szélén áll
2014. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah... :) Ezek a ruhák szerintem vagy a nagyon vékony, kis mellű lányoknak állnak jól, vagy az olyanoknak, akiknek eleve van egy kis takargatni valójuk derék/poci tájékon. Én nem mondanám magam kövérnek, igaz, akad egy kis "fognivaló" a csípőmön meg a hasamon (167/55-56), de a derekam vékony, és az ilyen mell alatt húzott ruhákban vagy 10 kg-mal többnek nézek ki... pedig amúgy tetszenének.
2014. aug. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pont azért hordok ilyet (vagy derékban kötőset), mert nagy mellem van, és az egyenes vonalú ruhák nem állnak jól. A képen konkrétan a ruha alsó része túl bő, és a gumis rész is túl fent van, a csaj mellén, tehát vastagabbnak látszik mintha a melle alatt lenne. A szabáson és a megfelelő méreten rengeteg múlik.
2014. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 hasonló van, de nem nagyon hordom, mert hiába vagyok vékony, így nézek ki, mint aki a 7. hónapban jár...
2014. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én erre azt szoktam mondani, hogy aki kismama ruhát hord ne csodálkozzon ha annak nézik...
2014. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!