Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 10 cm-es tűsarkúban mennyire...

10 cm-es tűsarkúban mennyire kényelmetlen járni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem sosem volt még tűsarkúm, a legtöbb cipőm telitalpú. Most viszont találtam egyet, amibe beleszerettem, nagyon tetszik. Viszont attól félek, hogy, pár tudok járni magassarkúban, ez kicsit meredek lesz. Mármint... hogy nagyon hamar megfájdul majd a lábam benne,ráadásul a legmagasabb sarkú cipőm is csak 8 cm-es. Könnyen hozzá lehet szokni?


18/L


2014. aug. 24. 16:54
 1/4 anonim válasza:
Hát nekem is van egy telitalpú szandim, az kb 12cm-es... A probléma ugye ott van az ilyen cipőknél, hogy lehet menni bennük rendesen, nem dülöngélve, csak egy kis ügyesség kell hozzá, de iszonyatosan terheli a bokát, amitől akár fél óra alatt is bedagad meg minden baja lesz... Legalábbis nekem ez volt vele a bajom, nem a menés. Meggondolandó :) MErt ha szépnek szép is, ha nem jó, mert fáj benne minden, akkor felesleges :(
2014. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy minden gyakorlás kérdése. Sok függ a talptól meg a sarok szélességétől, én 10 centinél magasabbat még nem hordtam, ezért nekem a 10 a kényelmes még.
2014. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő, nekem pl nagyon:D
2014. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a 10 cm a gond, hanem hogy tűsarkú, abban lehetetlen járni szerintem, pedig én csak 5 cm-eset próbáltam belőle és 1 lépés után majdnem kitört a bokám... max ha extra izmos a lábad és simán tudsz lábujjhegyen járni bármeddig, akkor lehet kényelmes. Bár azt sem hiszem... A telitalpú más, az kényelmes, semmi gond vele.
2014. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!