Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Spar-os nylonharisnyát...

A Spar-os nylonharisnyát miért szüntették be? Már nem fogják árulni?

Figyelt kérdés

Pár évig lehetett venni spáros nylonharisnyát, ami nagyon jó minőségű volt, kényelmes és szép. Nem gyakori az olyan jó minőségű, még az ismert harisnya márkák sem olyan kényelmesek és minőségiek mint az volt...

Nagyon sajnálom, eddig 2 harisnya volt ami tetszett és kényelmes volt, mind a kettőt beszüntették :(



2014. aug. 17. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mostanság szoktam látni kirakva.
2014. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De milyen pontosan? Fényes és német termék spáros csomagolásban? Mert persze vannak mindig harisnyák, de ami volt szép fényes német gyártmányú,nagyon jó minőségű, sehol nem látom, nem tudom mi volt a neve, de nem bellinda és pascarell meg az "s-budget" csomagolásúra gondolj.
2014. okt. 11. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Este megyek a spárba megnézem, esetleg leírnád a doboz színét /formáját, akármilyét hátha van.
2019. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem forgalmazzák sajnos, 2014 előtt még lehetett kapni, német márkájú volt, németül volt csomagolva, 600Ft körül volt, nagyon jó fajta volt. Szoktam spárba is járni, de sosem láttam még. Rákerestem a neten, de nincs kép róla.
2019. jún. 12. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!