Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert mondjak azt, hogyha a...

BoltMaster kérdése:

Miert mondjak azt, hogyha a szandalhoz zoknit vesz az ember az szégyen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 16:46
 1/10 anonim válasza:
10%
Mert akkor vesz fel valaki szandált ha jó idő van!! Melegbe miért húzna valaki zoknit??? Egyébként rengeteg emberen látok ilyet minden nyáron és ez nagyon gáz!!!!
2014. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szégyen, hanem gáz. Vegyen fel zárt cipőt, ha fázik a lába, de ne dögmelegben, izzadságos, büdös zokniban tolja szandálban. Nevetségesen is néz ki.
2014. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek nagyon szeretik megmondani a frankót és a másik emberrel foglalkozni! De ezek az okos emberek azt hiszik tényleg baromi okosak és igazuk van.

Először is nem tök mindegy, ha valaki hord hozzá zoknit-harisnyát?

Másodsorba ezek az okos és lenéző emberkék nem tudják, hogy nem azért hordanak zoknit-harisnyát, mert fáznak!, hanem pl sok szandi olyan, hogy odaragad mezítláb a lába az embernek és ez miatt.

De van aki más cipőbe is van egész nap, amibe kell zokni-harisnya és nincs kedve le-fel huzigálni.

És talán azért, mert ha izzad a lábuk meglátszódhat a lábujj közt a fekete retek és az nem szép, zokni eltakarja.

Nőknél divat miatt hordják és amint írtam, ne ragadjon oda a lábuk.

Szóval nagyon nehéz megérteni és marha nagy dolog.

2014. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek állandóan mások dolgába akarnak beleszólni... pedig semmi közük hozzá.

Én nem hordok szandál zoknit, de letojom ha más igen, mert annak is van előnye, pl nem a lába szedi össze az utca porát, koszt meg mindenfélét... normális vékony zokniban meg nem fog izzadni sem a lába, és nem lesz büdös. Szóval semmi gond nincs ezzel.

2014. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Sokkal jobb, mikor szagolhatom a jópár órája bebüdösödött, izzadt zoknikat hazafelé meló utan. Igazán élvezetes. Ha szellőztetné a lábát (ami a bőrének is jobb volna), akkor nem lenne olyan büdös.

Engem nem érdekelnek az emberek rigolyái, furcsa szokàsai, amíg azzal másokat nem zavarnak. De a büdös zoknis, áporodott lábszagát mindenki hagyja otthon, mert undorító! És még én lennék lecseszve, odarókáznék villamosra, mert par ember szarik a többire. Én is oda tudok figyelni, hogy ne zavarjam az utastársaim. Szerintem ez minden tömegközlekedést használó embernél elvárható lenne. Ha már megvesszük a jegyet/bérletet úgy viselkedjünk, ahogy szeretnénk, hogy velünk is viselkedjenek.

(u.i.: szabadtéren azért könnyebb a helyzet).

2014. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utcára nem hordok zoknit szandálhoz vagy papucshoz, mert mindenki lenézi, de amint hazajövök az utcáról, egyből megyek lábat mosni, mert 1-2 óra mászkálástól máris látszanak a fekete retek csíkok a lábamon és a szandálom talpán, pántján. Így néha a szandálomat is viszem a csap alá lemosni. A lábamat meg van 3-szor meg kell mosnom naponta, ha nincs rajtam zokni.


Ha viszont itthon vagyok csak a lakásban és nem megyek sehova, akkor felveszek egy zoknit, abban rohangálok mert kevésbé izzad benne a lábam és szellőzik is és koszos sem lesz. Pamut zokniban nem lesz büdös a lábam egyáltalán.


Akinek büdös a lába, annak nem a zokni a hibája, hanem az hogy nem mossa meg a lábát, és a zokniját is lusta cserélni.

2014. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5. válaszoló!

Ha valakinek érzed a zokni szagát az nem attól van,hogy zoknival hordja, hanem nem mos lábat-nem fürdik, nem cseréli a zokniját. Elég buta lehetsz vazeg, ha azt hiszed, egy ápolt ember, naponta húz tiszta zoknit-harisnyát, hogy neki szagolnod kéni a lábszagát...

Ellenben inkább szagolhatod a mezítlábasokét, mert az sokkal inkább büdösödik a szandiba, papucsba, nem ritkán vagyok együtt olyannal, akinek mezítláb büdös a lába és nők esetében is gyakori. Szóval ez inkább gáz, mint ha valaki hord tiszta zoknit-harisnyát és nem büdösödik a lába és nem tapad le és nem nyomja a szandi pántja és felveszi az izzadságot. Hisz gyakori az olyan nap, hogy tömegközlekedésen vagy munkahelyen meleg van, izzad a láb is és hiába van mezítláb az illető, akkor is izzad.

Szóval tudom nehéz alapvető dolgokat megérteni, de próbálkozni kell, mondjuk azt nem értem, miért hordanak vastag fél lábszárig érő zoknit, miért nem vékony titok zoknit.

2014. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mert a közizlés és az együttbégetés nagy úr


ez kb olyan, minthogy Orbánnak miért tapsikolnak annyian

2014. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én pl. azért nem horsok szandált, mert mezítláb cuppog benne a lábam, zoknit húzni meg uyge a gyk-sok megmondták, hogy gáz, szóval úgy nem merek kimenni az utcára, esetleg még leköpnek


ergo marad az etnies scout, azt fel lehet húzni mezítláb is, abban nem cuppog a lábam, ám tényleg büdös lesz a cipő (pedig a cipőimnek nincs lábszaga, igaz zoknival hordom mindet) pár nap alatt, ám ellentétben a bőr szandállal, ezt a cipőt simán ki lehet mosni

2014. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 Én nem sértegettelek, kérlek te se tedd velem! Igen a lábszárzoknisokra gondolok. Gyere, egyszer utazzunk délután a 4-6 vilin együtt, aztán megérzed, mire gondolok!
2014. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!