Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet valakinek a vásárlá...

Hogy lehet valakinek a vásárlás a hobbija?

Figyelt kérdés
Ez mit jelent pontosan? Egy ilyen ember milyen gyakran megy el vásárolni? És ki finanszírozza?
2014. aug. 14. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti hogy a vásárlás a mindene! Például neked xy a hobbid neki meg az hogy shoppingoljon! Kb. minden nap elmegy vásárolni. Általában az ilyenek dúsgazdagok!!
2014. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A shoppinolás sok fiatal lány, nő hobbija manapság, plázázás.Szinte mindennap vagy héten járnak. Ki finanszírozza? Vagy ők keresnek jól, vagy van egy szponzoruk, vagy apuci-anyuci...
2014. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen időszakom, mikor nem tudtam magammal mit kezdeni. Kerestem havi 140ezret és 100ezret elvásárolgattam belőle a neten...
2014. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ad neki önbizalmat, hogy van pénze és vásárolgat,és otthon halomba állnak a ruhák, cipők, de ettől lesz boldog, a legtöbbnek a szülők adnak, de persze vannak jómódúak, mondjuk én szemembe ugyan olyanok ezek az emberek is, mint akiknek nincs módjuk újabbnál újabb dolgokba járni, költekezni.
2014. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben én is rákattantam a vásárlásra, amikor méretváltás miatt mindenből újat kellett vennem. Mondjuk én csak turizok, minden mást pénzpocsékolásnak érzek. De amikor lett elég ruhám, abbahagytam, fölöslegesen minek költsek. De meg tudom érteni azt aki nem tud leállni, jó dolog vásárolgatni.
2014. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a hobbim.Imádok vásárolgatni! :)

Minden nap veszek valamit.

Vagy egy új ruhát,vagy cipőt,táskát,sálat,

kiegészítőket,fülbevalót,blézert,nadrágot stb..

Mikor mi tetszik meg.Bár ilyenkor nem csak magamra gondolok.

Gyakran veszek a férjemnek,és a lányunknak is valamit,vagy épp édesanyámnak. :)

Én fizetek mindent,a saját fizetésemből.Esetleg,ha elfogyna,akkor a férjem ad. :D

27/N

2014. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat turizok, vásárolgatok, jó érzés.

Közben amit megunok, vagy már nem tetszik, eladom olx-en. vagy barátnőimmel cserélgetünk:)

17L

2014. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek általában vásárolgatni (nem csak ruhát, én nagybevásárlást is szeretek csinálni, kaját venni, gyümölcsöt, zöldséget). Mondjuk anyagilag nem állok úgy, hogy minden nap vásároljak valamit, de ha nem is veszek semmit és nincs jobb dolgom, akkor szétnézek a plázában, itt-ott. Általában 2-3hetente veszek valamit, van olyan is, hogy hetente, máskor meg hetekig, hónapokig semmi számottevőt (ruhákra értem most, kiegészítőkre).

Az ösztöndíjamból szoktam vásárolni, heti pár órát pedig tolmácsolok vagy csoporttársakat korrepetálok, azokból is jön be némi pénz.

2014. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én hobbym is a vásárlás. 20 éves vagyok szeretem a divatot, az extrémebb feltűnőbb stílust. Nem azért követem a divatot, mert hogy "ez a divat" hanem nekem mindig tetszenek az újdonságok..kis változatosság magamon.

Én akkor megyek el ha anyuéktól kapok egy nagyobb összeget, hozzá teszem ritkán kapok ennyi költő pénzt. A nővéreim is szoktak adni pénzt - venni ruhákat nekem.

De eddig minden nyáron dolgoztam pár hetet, meg minden nyáron kaptam anyuéktól sulicsekket amit szintén elkölthetem magamra. Nem vagyunk millerek, hozzá teszem. Csak nekem nem új telefonokra kell a pénz, koncertekre, szórakozásra, sportra stb. hanem ruhákra.. ez most olyan hogy egyik haverom a pénzéből új gépet vesz, én új ruhákat...

2014. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!