Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bikinit szeretnék vásárolni...

Bikinit szeretnék vásárolni (90/D) viszont mivel elég nagy a méret, nem tudom hol lehetne normálisat kapni ami még jól is néz ki, pl. olyanokat amikben a szilikonos cicababák vannak és nyílván nem vagyonokért?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mi a nem egy vagyon. Én külföldről rendeltem, átszámítva 13000 volt, csak a felső, mert alsót vettem itthon hozzá.
2014. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én szilikonos cicababa vagyok (nem, csak szilikonos:D) és a Tezenisben vásárolok, kérlek:)
2014. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja, és szokott lenni még nem egyszer NYorkerben is jó méret! meglepő, de tényleg van.


Én már öreg vagyok (26), és nagymellű, ezért illetlennek érzem a bikinit, szerintem nagy mellre nem is való, ezért javaslom még az Aréna típusú boltokat egyberészeshez!

2014. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

26 évesen cikinek érzed a bikinit? -.- Akkor valamit nagyon elcseszhettél az életedben.


Üdv, 28/L, 75/D bikinikosár, New Yorker, türkiz szín, nem volt drága

2014. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26 évesen öreg vagy? jesszus. te már csak otthonkában jársz ugye?
2014. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnézem az említett boltokban, külföldről biztos hogy nem fogok rendelni, ugyais én szeretném felpróbálni, nem utána szenvedni ha itt meg ott nem jó és visszaküldözgetni, de köszi azért.
2014. aug. 10. 11:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült a tegnapi nap folyamán vásárolnom egy szinte tökéletes bikinit, igaz, nem volt a legolcsóbb de sajnos nem egy átlagos méreteű lány vagyok.. Ajánlom mindenkinek akinek hasonló problémája van. Végignéztem az ajánlott helyeket, de végül a 'Konkureincia' nevű boltban sikerült venni egy 'Origami' bikinit ami méretében -és kinézetben teljesen megfelel.
2014. aug. 11. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!