Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez női vagy férfi...

Szerintetek ez női vagy férfi vagy unisex sapka? (tovább lennt)

Figyelt kérdés

Néhány oldalon férfi kategóriába van, a képtalálatok alapján inkább női. 19/F vagyok és nagyon tetszik egyébként. Szerintetek?


[link]



2014. júl. 29. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ki kell, hogy abranditsalak ez noi!

Mas lenne a helyzet ha lany lennel akkor a fiu sapkara is siman ra lehetne mondani, hogy unisex ahogyan most divat a csajok koreben ha megtetszik nekik egy ferfi ruha maris unisexet csinalnak belole!

De ez rank mar nem vonatkozik...

2014. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi miatt? Más a formája, mint egy férfi fejre készültnek? Esetleg a napellenzője miatt?
2014. júl. 29. 14:46
 3/11 anonim válasza:
#1 az uniszex az két irányba működik, másrészt meg mitől női ez a sapka?
2014. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem volt még fullcapem, se snapbackem, se hasonló trucker sapkám, ezért gyanakodtam arra hogy esetleg a formája más, mint egy férfié.
2014. júl. 29. 14:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Az oldal szerint női, szerintem egyébként nem az, de mások véleményére is kíváncsi vagyok :)
2014. júl. 29. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

De tulajdonkeppen a fiuknal miert olyan nagyon egeto problema ha tegyuk fel a ferfi ruhak koze bekerul egy noi is?

Nem rohadtul mindegy?

Olvassatok mar itt egy kicsit es rajottok, hogy hany csaj vesz fel fiu ruhat, kiegeszitot nyugott lelkiismerettel ez csak itt tisztelet a kivetelnek jelent ekkora gondot...

" kis prud ,hiu fiukak"

2014. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor máshogy kérdezem: gáz egy ilyen sapka egy srácon?
2014. júl. 29. 17:25
 8/11 anonim válasza:
41%
Nagyon egyszerű, mert a női ruhában lévő férfiakat lebuz*zzák.
2014. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen! Es a ferfiruhaba oltozott noket?
2014. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez kicsit női. Csajokon láttam ilyet, lehet hogy azért. Hátul, ha zárt lenne, úgy jobb lenne.
2014. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!