Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni olcsón bikinit?

Hol lehet venni olcsón bikinit?

Figyelt kérdés
olyan 4000Ft alatt szeretném, nembaj ha nem márkás mert nem járok strandra és úgy is csak nyaraláskor venném fel.

2014. júl. 28. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínaiban.
2014. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kínai. Én 3000 forintért vettem ott idén egy nagyon szép darabot, kár, hogy még csak egyszer tudtam használni.

A lidlben is szoktak lenni olcsón szép darabok, ha az ember nem ódzkodik attól, hogy ilyen típusú boltban vegyek fürdőruhát, akkor az sem rossz. Illetve a Tescoban az F&F márkánál is jók vannak, leárazáskor főleg, mert egyébként egy kicsit el vannak szállva az áraikkal.

2014. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neten, pl. vatera, teszvesz, apróhirdetések. Ruháknál én még a gardróbcsere.hu oldalt szoktam használni. Ezek még a kínainál és a turinál is olcsóbbak, de persze úgy célszerű választani, hogy meg tudd nézni személyesen és fel tudd próbálni, mielőtt megvennéd.
2014. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebay :)

Én ott szoktam venni...igaz hogy nem mindig jó a méret

Viszont itt időbe kell megvenni...általában a szállitás 2-3 hét minimum

Angliából 1 hét alatt megkapod..az viszont drágább. :)

2014. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!