Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez valoszinuleg eredeti ugye?

Ez valoszinuleg eredeti ugye?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 25. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Akkor nem ilyen olcsón adta volna. Na meg rendelt termék, nyilván nem a márkaboltból hanem Kínából. Az eredetihez tudna számlát is lengetni... ha nem tud akkor tuti hamisítvány.
2014. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igencsak gyanússá teszi, hogy egy lényegében használatlan cipőt harmad áron kínál eladásra (az új gyári árához képest). Ezen kívül nekem az orra tűnik furcsának.


[link]


Kétségtelen, hogy elég hasonló a kettő. De 2x-3x alaposabban végig- és megnézve azért vannak eltérések...Szóval szerintem ha nem is eredeti, de még mindig a "jobb" másolatok közül való.

2014. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem eredeti szerintem..gondolom ő is Kínából rendelte, próba nélkül, de kicsi lett, ezért eladja.
2014. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, eredeti. Megvette a márkaboltban háromszor ennyiért, de mivel jókedvűen ébredt, ezért harmadennyiért adja tovább. Mert kedves. Szerinted?
2014. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, elég szerencsés vagyok mert ez egy kivétel. Most kaptam 2 fényképet az eladotol. Az egyik a termékkód, a másik a 45.000.- Ft-os blokk egy kulfoldi Nike uzletbol a ciporol :) A termekkodot beirtam Googleba, es kihozta a cipot ebben a szinben.
2014. júl. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!