Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay rendelés mennyire megbízh...

Ebay rendelés mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


és az érdekelne hogy ezek közül mindegyik megbízható ? mivel én ezt néztem ki : [link]


ő a legolcsóbb 5 ezer forint de van aki 15-ért áruja OO szóval szerintetek akkor gyanús hogy itt van vele valami vagy csak képzelem ? és hogyha megrendelem kb mennyi idő mire megjön ? és hogy a paypalt nem lehet valahogy elkerülni valami készpénzes úton és ha igen úgy mennyivel drágább ? ha nem lehet akkor megoldom csak érdekel ! előre is köszönöm :P



2014. júl. 21. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz amit linkeltél +5000 ft posta is van. Annyira nem olcsó. Legalábbis ha azt nézem, hogy én ennél sokkal szebbet varrattam 6000 ft-ért.

Szóval én azt ajánlom először is mutogasd meg a képet néhány varrónőnek, hogy mennyiért csinálná meg.

Ebayen nem tudsz készpénzzel fizetni, leginkább csak a paypal az elfogadott, az a legbiztonságosabb is.

Feedbackeket olvasva meg láthatod ki mennyire megbízható.

2014. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm !
2014. júl. 21. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sok holmim van az ebayről,igazi függő vagyok:D múltkor rendeltem egy pink szárítókötelet,mert nagyon jó árban volt...

tényleg rengeteg mindent rendeltem már,és eddig csak egy pár nem jött meg,de annak is visszaküldték az árát.szerintem megbízható az ebay,én csak dicsérni tudom.

2014. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A linkelt darab 5e Ft + 5e Ft postaköltség. Én a helyedben nem biztos, hogy meg merném venni ettől az eladótól, mert nem olyan sok eladást bonyolított eddig. Én személy szerint szivesebben rendelek olyantól, akinek már több tízezer darabos eladásai vannak.

Amúgy én is csak dícsérni tudom az Ebayt, kb. 10-szer rendeltem eddig és minden megjött.

2014. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bihary válasza:

Kérlek segítsetek ezt meglehet rendelnem megbizható?

[link]

2015. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!